reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy :)

reklama
witam się serdeczne no i ja pomalu z cycowej mamy stałam się mama butelkową. Alanek dostaje cycusia uż tylko raz w nocy i raz nad ranek ale te karmienia jeszcze zostaweie bo sama musze się też przyzwycvzaić do tej naszej rozłąki, a w nocy lubimy się popprzytuać
my też na bebilonie to znaczy tu to mleczko nazywa się aptamil tylko cały czas na 1 nie wiem jak w polsce ale tu bebilon 1 jest od 0-12 miesięcy pytalam położną czy mam mu zmieni9ć na 2 a ona że nie musze skoro to Alankowi odpowiada
dziewuszki a te probiotyki to są na receptę?
 
witam się serdeczne no i ja pomalu z cycowej mamy stałam się mama butelkową. Alanek dostaje cycusia uż tylko raz w nocy i raz nad ranek ale te karmienia jeszcze zostaweie bo sama musze się też przyzwycvzaić do tej naszej rozłąki, a w nocy lubimy się popprzytuać
my też na bebilonie to znaczy tu to mleczko nazywa się aptamil tylko cały czas na 1 nie wiem jak w polsce ale tu bebilon 1 jest od 0-12 miesięcy pytalam położną czy mam mu zmieni9ć na 2 a ona że nie musze skoro to Alankowi odpowiada
dziewuszki a te probiotyki to są na receptę?
probiotyki nie są na raceptę, a ta numeracja mleka rzeczywiście jakas dziwna- w polse jest 1 do 6miesiąca, a pod 6 już 2, i bodajże po 1 roku 3 :)
 
I ja nazwe tych probiotykow zapisalam i dzis kupie malemu ! ale pytanko jak dlugo przez jaki okres czasu mozna je podawac?
 
Ola dziwne te mleczka tam są...aż do roczku 1? heh...oczywiście Sylwia już pisała, że probiotyki bez recepty i Wika - na ulotce acidolac baby jest napisane, że 1-2 saszetki dziennie. I nie ma ograniczeń :tak: Możesz dawać codziennie byleby nie więcej niż 2 saszetki na dobę :tak:
Ja wlewam do mleka probiotyki :tak:

Wczoraj i dziś Aluś nie dostał probiotyków i co? ZAPARCiA! oszaleję, jak będę musiała mu to kupować ciągle :dry:
 
Jade dzis kupic nowe smoczki te 6m+, wymienila juz ktoras?
Mysle tez zeby wymienic butelki bo te juz troche wysmigaly sie hehehe
 
reklama
Do góry