reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

jak tak czytam co Wasze dzieciaczki robią, to odnoszę wrażenie ,że ten mój raczej do spokojnych należy...co prawda jego ulubiona pora na fikanie jest w nocy i wcześnie rano,ale potem zasypia i budzi się na godzinkę,dwie popołudniu.Jak idę na dłuższy spacer to pewnie zasypia i całym ciałkiem nadusza na pęcherz i wtedy mam problem,bo nie wiem czy mi się chce siku czy tylko mi się wydaje...jestem już strasznie ciekawa jak wygląda to moje maleństwo,po kim ma nosek,usteczka itd.
 
reklama
dzoana82,
taki mały brzuszek ??? o szok ! ale śliczny !!!! ja nawet na początku takiego nie miałam :)
 
dzoana wow, ale malutki brzunio..jak mój w 14 tyg:-) super, bo chociaż nie jest uciażliwy..bo mój już jest..a wiem, że będzie jeszcze bardziej..
 
Jestem w 6 m-cu ciąży. Od 2 tyg. czuje bardzo intensywne kopniaki.. nie tylko czuje ale i widzę, bo cały brzuch się rusza. Wogóle dzidzia jest bardzo aktywny bo kopniaki są średnio co godzinę lub poltorej.. któraś z was też tak ma? Ja pierwsze ruchy poczułam w 21 t.c teraz jestem dokładnie w 26,5 i czuję je naprawdę mocno. Ciekawe czy to dlatego że dzidzia jest wielka? na ostatnim USG czyli w 25,5 t.c dzidziuś ważyl 1004 g. Macie też takie olbrzymy?? bo mam wrażenie, że mój jest jakiś nietypowy...:szok::-D
 
cześć moje maleństwo też mi nie daje o sobie zapomnieć jestem w 25tc i też czuje już mocne kopniaczki a dzisiaj zrobiło mi pobudke o 4 rano i tak się zastanawiam czy przypadkiem nie domagało się prezentów bo przecież dziś ma swoje święto:-D ja miałam usg w 22tc ale nie pamiętam ile ważyło ale na pewno było mniejsze od twojej dzidzi:-)
 
dzoana super brzusio taki malutki słodziutki

Mój brzuch oficjalnie widać. Wczoraj jak pojechałam do Wrocławia to ludzie co bardziej inteligentni widzieli. Pani w tramwaju miejsce robi i mówi że chciała ustąpić pani w ciąży (z dzieciakami jechali ze szkoły) a ja taki szok że to do mnie :zawstydzona/y: Ale podziękowałam bo jeden przestanek jechałam. Tak to wolę siedzieć bo nie chodzi mi że ciężko tylko że ktoś może na mnie wpaść lub przewrócę się.
Mój promotor się śmiał że znaku nie daję choć trzy lata u niego piszę i kiedy w końcu coś przyniosę. To ja że na dniach. On tak odchodzi i za chwilę patrzy na brzuch, pokazuję, a ja tylko kiwam głową że tak. On w śmiech i rzecze "No dobrze ma pani wybaczone" :laugh2: A tak się stresowałam że o mnie nie pamięta a tu dodatkowo wiem że już krzyczeć na mnie nie będzie.

Ruchy to tak raczej wieczorkiem czuję przeważnie jak leżę (rano też). Chociaż coraz częściej przy normalnych czynnościach że się maleństwo kręci.
 
Jestem w 6 m-cu ciąży. Od 2 tyg. czuje bardzo intensywne kopniaki.. nie tylko czuje ale i widzę, bo cały brzuch się rusza. Wogóle dzidzia jest bardzo aktywny bo kopniaki są średnio co godzinę lub poltorej.. któraś z was też tak ma? Ja pierwsze ruchy poczułam w 21 t.c teraz jestem dokładnie w 26,5 i czuję je naprawdę mocno. Ciekawe czy to dlatego że dzidzia jest wielka? na ostatnim USG czyli w 25,5 t.c dzidziuś ważyl 1004 g. Macie też takie olbrzymy?? bo mam wrażenie, że mój jest jakiś nietypowy...:szok::-D

moje maleństwo się rucha również bardzo intensywnie i czasami nawet boleśnie ale w 23 tyg ważył 470g więc nie ma porównania:)
 
reklama
No to przynajmniej wiem, że nie tylko mój taki ruchliwy ;-) tylko jeszcze ta waga mnie przeraża:-) jeszcze 3 m-ce, ciekawe ile osiągnie pod koniec:-D Słyszałąm, że brzuszek przy chłopczyku jest większy niz przy dziewczynce.. moj jest juz naprawde spory...
 
Do góry