reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

reklama
Dziś mam taki wielki brzuch że aż się boję co będzie za 2 miesiące. I w dodatku mój pępek staje się wypukły :zawstydzona/y:
Synuś dziś ciągle mnie kopie i przez to mam dobry humor :-D
 
fajne macie brzucholki:-)
z tym kopaniem to jest zabawnie,czasem jak Jasiek kopnie mam wrażenie ,że się posikam tak po pęcherzu skacze...:-)))
mój brzuś też rośnie,z tygodnia na tydzień coraz większy i też się zastanawiam co to będzie za te 2,3 miesiące...szok normalnie
 
sylwia mamy ten sam dzien na suwaczku i moja MAJA tez dzisiaj szaleje w brzuszku, od samego rana tylko kopala i kopala, dopiero niedawno poszla spac ale cos sie w srodku dzieje wiec sie chyba znowu zaczyna krecic :D
A ostatnie dwa dni byly spokojne, a wrecz leniwe ;)
 
sylwia u nas też nie ma leniwych dni:-)
igocencja brzuszek fajny, kształtny..a rzeczywiscie rózne ujęcia i na jednym wydaje się duzo większy niż na kolejnym..
 
reklama
Igocencja jakie rysunki na brzuszku!Superasny jest!
Wogole wiecie co? Pepek mi sie rozciaga, normalnie szok! Pewnie jakies 2 tygodnie i bedzie juz wypukly.
 
Do góry