reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

igocencja brzuszek sliczny, szczegolnie taki wymalowany :-D
Nasza niunia tez nie lubi spokojnie siedziec. Nie pamietam kiedy byla ostatnio cicho ale to mi tez odpowiada :-D
Brzuchol robi mi sie z dnia na dzien coraz ciezszy czyli niunka musi sporo przybierac na wadze. Nastepna wizyta u ginia za 2 tygodnie. Ciekawe ile bedzie wtedy mala wazyla :-D
 
reklama
Ja zauwazylam, ze jak mam spokojny dzien i duzo siedze czy leze to mala szaleje. Ale jak mam caly dzien "goniony" to mala jest idealnie ukolysana i czasami tylko pare razy kopnie ;) Ale musze przyznac ze kopie ladnie, ja mam lozysko na przedniej scianie wiec to tarcza przed kopniakami ale i tak czuc niezle :)
 
a ja już kilka raz dostałam kopniaczka prosto w pęcherz - takiego bolesnego... a poza tym - brzuch faluje, przybiera różne kształty, podskakuje - najbardziej wieczorem jak się położę - no i często w nocy;-)
 
Moje maleństwo wedlug waszych to nadzwyczaj spokojne bo mi brzuszka nie masakruje.Chyba dżentelmen mi rośnie bo kopie z wyczuciem i mnie nic nie boli przy tym a i pęcherz też ;-)
 
Mój Maluszek kopie mocno, często i szczególnie jak siadam bo chcę odpocząć albo już się kładę.:blink:
Z Bartkiem miałam podobnie więc rośnie pewnie drugi taki łobuziak:-p
 
A moja niunia uwielbia mi lezec w lewej pachwinie. Nie wiem co tam mam oprocz jajnika ale jak idzie spac i tam mi sie wcisnie to mnie boli jak cholera. Probuje wtedy polozyc sie na prawym boku zeby ja sobie przewrocic na drugi bok ale nie zawsze sie udaje :-D Mam tak co najmniej raz dziennie. Dzisiaj jak chodzilam po glukozie, to mi sie tak w lonie nisku ulozyla i tak bolalo, ze az sie ludzie na mnie dziwnie patrzyli bo chodzilam wykrzywiona i do tego jak kaczka :-D Nie chce wiedziec co bedzie jak ona bedzie duza i dopiero pokaze co potrafi wyprawiac w moim brzuchu. Do tego jest bardzo aktywna. Ciagle kopie delikatnie, przewraca sie i buszuje po brzuchu. Na szczescie sypia nadal razem z nami wiec mam przynajmniej spokoj w nocy.
 
no mój mały tez chyba spi w nocy bo mnie nie budzi jak narazie.Choc dziś jak sie przebudzilam to poczułam jak sie pruszyl ale chyba spał wtedy ;)
 
Bluetooth współczuję bólu, mam nadzieję, że nie jest bardzo uciążliwy.
Moja mała też lubi się chować w lewej pachwinie jednak na szczęście nie boli mnie to. Dzisiaj to kopała tak niziutko, że miałam wrażenie, że na pośladki mi przechodzi drgnienie:-D Dziwne trochę, ale widocznie tam jej najwygodniej. W nocy też mnie na szczęście nie budzi i ogólnie jest dość spokojna, ale w pęcherz czasem trafia i wtedy tak mnie ściska na siku od razu;-)

W końcu się zebrałam i poniżej przedstawiam mój brzuszek z dzisiaj czyli 24 tydzień:-)

DSCF0173.jpgDSCF0174.jpg

Jeszcze niewielki, ale rośnie:tak:
 
reklama
zgrabny brzusio dzoana taki malutki :-)
Niestety jak mi tam lezy to jest bardzo uciazliwe ale co tam.... trzeba przezyc i to.Mnie wczoraj tak kopala, pierwszy raz prosto w miednice, dziwne uczucie ale smialam sie na calego :-D probuje juz najwyrazniej jak to jest z tej drugiej strony podokuczac mamie :-D
 
Do góry