reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

reklama
Oj nie.. O figurze to juz dawno zapomnialam, serio serio. Nie wchodze w zadne spodnie sprzed ciazy, w zadne sukienki ktore nie sa rozciagliwe, stalam sie taka okraglutka...
Czasem mnie to przeraza i dobija, ale ogolnie nie ma zle, moglabym wygladac wiele gorzej. Choc w 6 miesiacu 5 kg do przodu to chyba duzo, w koncu teraz zacznie sie nadrabianie.
 
No na zdjęciu twojej ciążowej figurce nie ma co zarzucić hihi.Wiadomo że ci sie tu i ówdzie urosło ale i tak ładnie wyglądasz ;-)
Pewni po ciąży to figura ie będzie idealnie ta sama ale 5 kilo teraz to nie jest dużo ;-)
 
bigchild super brzuszek a reszta chudziutka jak u modelki:) z wagą lecimy tak samo ja też mam 5+

w ogóle to chciałam powiedzieć że to jest jeden z moich ulubionych wątków uwielbiam oglądać wasze kształtne brzuszki... mi mój nie wygląda jeszcze na ciążowy tylko spożywczy.. ludzie jak mnie nie znają to pewnie myślą "ale żarłok":(
 
Super macie brzuszki, tak fajnie oglądać, jak każdej inaczej rośnie, każdy brzuszek inny i wyjątkowy:-)


U mnie też 5kg na plusie, równo rośniemy:-)
 
Śliczne wszystkie brzuszki bez wyjątku!!:-)

Z tym wstawaniem z kanapy to ja też już zauważam, że ciężej mi i się muszę podpierać, albo Mąż podciąga, śmiejąc się ze mnie, bo w sumie brzuch mały jeszcze, a już stękam. A po schodach jak wchodzę, albo chcę podbiec to ciężka sprawa jest, szybko się męczę, a zawsze miałam dość dobrą kondycję.

Ojjj, a ja ostatnio musiałam podbiec na autobus, jakies 50 metrów. Oj czułam się jak kangur, który na brzuchu niesie kangurzątko.
 
reklama
To i ja się pochwalę swoim brzucholkiem


DSC01658.jpg

DSC01653.jpg
 

Załączniki

  • DSC01658.jpg
    DSC01658.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC01653.jpg
    DSC01653.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 36
Do góry