reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

Pierwsze zdjęcie to brzuszek ubrany - nie za bardzo cokolwiek widać szczególnie że lubię chodzić w luźnych bluzkach. Drugie zdjęcie to brzuszek golasek i tu już nie da się ukryć (chociaż jak tak na co dzień widzę różne dziewczyny to one mają naturalne wałeczki). Nie mogę ciągle uwierzyć że tam sobie coś siedzi.
Wymiary w pępku to 90cm. Waga od początku +3kg.

Ubrany23tydzień4dzień.jpg23tydzień4dzień.jpg
 
reklama
dzieki dziewczyny za komplementy ale nie zmienia to faktu ze czuje sie jak wieloryb :baffled:
Zawsze bylam w dolnej czesci mojego BMI a wlasnie w tym tygodniu delikatnie je przekroczylam. Jesli moja norma wg BMI jest do 68kg to nie mam pojecia jak mialabym wygladac, zekomo przy tej wadze tylko bez brzucha :confused2: Nie wiem, moze to po prostu kwestia figury i przyzwyczajenia. Zawsze bylam chuda i drobna, i jeszcze nie tak dawno, pomimo ze juz po 30tce chodzilam w ciuchach 32/34... a teraz.....:angry: Dlatego pewnie kazdy kilogram czuje ze wzmozona objetoscia :nerd:

ellsi widze ze u Ciebie domek jeszcze w budowie :-) Za chwilke bedze na pewno duzo wiekszy :tak:
 
Wszystkie brzuszki śliczne :-)
Bluetooth śliczny mały brzuszek ;-) A te swoje dodatkowe kilogramy chyba chowasz w walizce :-p
Elsi brzusio mało widoczny ale jako golasek śliczny malutki brzusio :-)
 
Ostatnia edycja:
ewelinka, sylwia zgrabny, maly brzuszek to ja mialam miesiac temu teraz to jest brzuch i dopiero ja :-D
A kilogramy to niestety glownie chowam w tylnej czesci i udach co mnie totalnie dobija, bo wolalabym zeby mi tylko brzuch rosl a nie i dolna czesc :baffled:
 
Bluetooth każda by chciała mieć tylko piłeczkę z przodu a reszta bez zmian. Ale taki nasz los u mnie brzuch widać owszem nie da się go nie zauważyć, ale wszystkie kg weszły w boczku biodra i uda. Marzę o Twojej obecnej wadze jak już będę po porodzie!:tak:, Będę się starać i ograniczać ale pewna takiej wagi i efektów to nie jestem :-(
 
No własnie mi kg też chyba w udziska idą:eek: i doopsko...a tam najgorzej gubić..ale damy radę...:-)
Ja juz sobie plytke z fitnessem po porodzie zamowilam bo inaczej sie nie zmobilizuje zeby po porodzie wrocic do formy. Mam oczywiscie tez nadzieje ze moja ruchliwa lobuzica tez ze mnie te kilogramy wyciagnie :-D
 
reklama
Do góry