reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

Iguana fajny brzuszek, a który to tydzień bo nie widzę Twojego suwaczka;-)

Sawi masz już fajną willę dla księżniczki:-) Świetna bluzka, uwielbiam ten kolor.

Bluetooth ja jeszcze potrafie sie zamaskować, choć Ci co mnie znają to już widzą bo byłam płaska przed ciążą. Piersi też mam wieksze i z tego akurat bardzo sie ciesze, szkoda że takie juz nie zostaną:dry::-D

Na plusie na razie 2,5kg.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja musiałąm sobie nowe staniki pokupowac bo w swoje się już nie zmieściłam.Moje piersi urosły o ponad 1 numer z B zrobiło się duże D
Ja własie nie za bardzo się ciesze że tak urosły bo wieczorem jak zdejmę stanik to mnie cholernie rwią ,co innego mój mąż :-D
I przez to tez mniej mi widac w ubraniu brzuszek.
 
A ja wczoraj musiałam kupić stanik..też rozmiar większy..miałam 70D a teraz 75D..P się smiał, że jak spadochron..ale chociaż nic nie ciśnie i nie wyłazi górą. Cycki nawet fajne sie zrobiły, chociaż ja nie lubie za dużych..ale jak sobie pomyślę, co bedzie jak skończe karmic..to słabo mi się robi:rofl2: pamiętam po Idze, dwie skórki zakończone sutkiem..masakra..
 
No właśnie, ciekawe jak będą wyglądać potem. Zastanawiam się czy zależy to też od wielkości piersi, czy przypadkiem kobiety, które mają małe piersi po skończeniu karmienia nie widzą aż takiej różnicy. Oby tak było, wtedy ucieszę się z tego, że noszę B :-)
 
agusia ja mam małe piersi..to D to jakaś ściema..chyba lepiej jak ma się małe, bo chociaż nie wiszą potem..bo takie zdechłe skórki są chyba zawsze..dzieciak wszystko wyżera;-)potem się trochę regenerują..także nie ma tragedii..moje po jakimś czasie wróciły do starych wymiarów. Ale na początku po karmieniu to byłam załamana..nigdy nie miałam biustu, ale to co miałam wtedy ciężko było nazwac cyckami...teraz mi sie zrobiły balony- moim zdaniem oczywiscie, w porównaniu do tego co było wcześniej.
A jak ma się duże piersi, które wisza norlamlnie bez stanika, to po długim karmieniu..chyba wisza jeszcze bardziej. Nie wiem, musiałyby się wypowiedzieć dziewczyny z dużym biustem.
 
U mnie piersi też śmignęły z marnego B na spore D, a nawet jak ciaśniejszy obwód to i E jest dobre :) Wszyscy się śmieją że brzuszka widać tylko odrobinę ale za to po piersiach od razu widać że w ciąży jestem :)
 
sawi u Ciebie to juz prawdziwy zamek krolewski :D

U mnie piersi z rozmiaru 75B urosly do 80D .... mam wrazenie ze dwa kaienie nosze w staniku, ciezkie, wielkie, okragle i tylko maz sie z nich cieszy :/ a nowy stanik kupiony tydzien temu i czuje ze cos juz sie zaczyna przepelniac:/
 
kurcze a mi urosły minimalnie! nadal ten sam stanik nosze i jest ok....
w ogóle jak czytam że wy tak mało tyjecie to sie zastanawiam gdzie są te dziewczyny które tyją po 18 20 kg.. przecież tak często się o nich mówi....
 
reklama
Do góry