reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

Ja w pierwszej ciązy na koniec miałam 20 kg na + a w drugiej tylko 8 wiec widzicie że to bywa róznie.A dziewczynki urodziły się rozmiarem i waga identyczne "+ ,-" 20 g i 2 cm
A co do piersi ja po dwóch ciążach i karmieniu jednej córki piersią miałam całkiem łądny bisut chocc wiadomo że nie był ujuż taki jędrny ale nia miałam takich skórek.Więc sie na zapas nnie martwcie ;-)
 
reklama
magda dobrze, ze pocieszyłaś dziewczyny, bo ja nastraszyłam skórkami..a pewnie nie u wszystkich tak sie robi:-)
Co do tycia ja w pierwszej ciąży 13kg..ale nie pamiętam jak to się rozkładało miesiecznie. Teraz mam 4kg na plusie, ale jeszcze z jakieś 17tyg przede mną..także zdążę przybrać, ale już myślę albo mam nadzieje, że nie dobiję do 20...
 
Ja w pierszej ciąży szybko tyłam bo byłam baardzo szczuplutka i do etgo barała progesteron,acard i witaminy i pewnie stąd mój organizm tak reagował.A w drugiej ciązy poprostu miałam tyle obowiązków bo córka,mąż i dom na głowie że nie miałam czasu by siedzieć odpoczywać i moje głowne menu to były owoce bo tak w letnim okresie miałam na nie apetyt wilczy.
Pierwsza córke rodziłam w marcu więc w okresie zimy nie miałam dostepu do świezych wrzyw i owoców i dieta była inna i może dlatego?A do tego mieszkala u tesiowej wtedy i nic poprostu robic nie musiałam bo wszystko ona za mnie robiła.
 
Kati brzuszek coraz bardziej widoczny:tak:

Ja przytyłam 15kg i teraz myslę będzie podobnie, dopiero od 6 miesiąca zaczęłam przybierać dużo więcej. Wagę strartowa mam 58, a w pierszej ciąży 54. Narazie przytyłam 2kg, więc jestem dobrej mysli:happy2:

Co do piersi to podobnie jak Ania miałam dwie skorki, bo i wczesniej przed ciążą biust nie był imponujących rozmiarów. Najgorzej było pod koniec karmienia. Córcia upodobała sobie lewa pierś i z niej częściej i dłuzej cyckała, także przez jakiś miesiąc ostatni miałam 1 cycka w rozmiarze A, a drugiego prawie C. Na szczęście wszystko wróciło do normy, ale nie było mi wtedy wesoło:baffled:
 
misiako fajna piłeczka, nie widac, ze ważysz 58kg..raczej 48;-) a w ciuchach to rzeczywiscie brzuszka prawie nie widać..
ja swojego balona wkleję jak mi informatycy naprawią kompa..coś przestał czytać mój aparat..nie wiem czemu.
 
Dzieki dziewczyny:-)

Co do brzuszka to w ubraniu prawie nie widać. Godzinę temu byłam u gina poprawić zwolnienie i plotkowalysmy z innymi babkami. Były bardzo zdziwione ze jestem w ciazy a jak powiedziałam ze w 18 tygodniu to nastala cisza:-D

Ania teraz waze 60,5 kg;-)
 
reklama
Do góry