reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

reklama
Agusia,Ewelina super macie brzuszki:-)
Postaram sie wkleic mój w tym tygodniu. Po swietach nie mam odwagi wejść na wagę ale brzuch napewno urosl.
 
A oto mój brzuszek;-)
17 tydzień 03.jpg
 
Super domki!! Nie da się pomylić ciąży z niczym innym:tak: U mnie na wadze 58kg zaczęłam od 59, ale na początku 5kg schudłam, także wyrównuje. Akurat wagą się nie martwię, bo nie chce zbyt dużo przytyć, za to martwi mnie mój malutki brzusio. Praktycznie nikt by chyba nie zgadł nie wiedząc. Ale pocieszam się, że potem będzie lżej go nosić jak będzie niezbyt wielki:zawstydzona/y:
 
Och a u mnie 5-6 kg na plusie. Lekarz w piątek trochę się zdziwił, że już tyle. Trochę mnie to przestraszyło. A ja tu cały czas głodna chodzę. Ale już się powstrzymuję, bo inaczej skończę jak wielkolud.
 
reklama
Piekne macie brzuszki dziewczyny!
Moj w ciagu ostatnich 10 dni przybral w obwodzie kolejne 2 centymetry! Wygladam teraz podobnie do sawi i naprawde trudno nie zauwazyc ze w ciazy jestem. Nawet wczoraj jak bylismy z moim M w restauracji to na koncu dostalismy po malym rozchodniaku. Wiec moj M powiedzial kelnerce ze ja nie moge pic alkoholu bo w ciazy jestem a ona na to z rozbrajajaca szczeroscia powiedziala - ze zauwazyla i dlatego ja mam w swoim kielkiszku sok z mango a on likier...:-D sie usmialam...
Moje malenstwo tez sobie chyba pietrowy apartament urzadza. Piersi mam juz takie duze ze wygladam jak dojna krowa :zawstydzona/y:, brzucho jeszcze wiekszy a tylek to taki, ze normalnie patrzec nie moge :angry:
Wlasnie wczoraj pozegnalam sie z moimi pierwszymi ciazowymi spodniami rozmiar 36. Mam nadzieje ze powyzej 38 nie pojde bo bedzie tragednia :szok: Do tego przed swietami sie wazylam i bylo juz 1,5 kg wiecej niz 3 tygodnie wczesniej. Teraz po swietach, to nie mam nawet odwagi wejsc na wage :zawstydzona/y:Poczekam jeszcze kilka dni i zwaze sie dopiero przed wizyta u ginia.
 
Do góry