reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
ale śliczniusie brzusie :-)
ja swój pokaże znowu jak zacznę 6 miesiąc :p mam nadzieje że będzie już pokaźniejszy.
Dziewczyny... a odczuwacie już dyskomfort w pleckach? bóle krzyżowe?
Mi jest ciężko się ułożyć do snu, ni to na boku, ni na plecach :p kręcę się a mąż śmieje ;-)
 
ale śliczniusie brzusie :-)
ja swój pokaże znowu jak zacznę 6 miesiąc :p mam nadzieje że będzie już pokaźniejszy.
Dziewczyny... a odczuwacie już dyskomfort w pleckach? bóle krzyżowe?
Mi jest ciężko się ułożyć do snu, ni to na boku, ni na plecach :p kręcę się a mąż śmieje ;-)

u mne co prawda to piaty miesiac dopiero <koniec 17 tygodnia> ale tez mam problem z ułożeniem sie na łóżku..wierce sie jak nie wiem :-D
 
u mne co prawda to piaty miesiac dopiero <koniec 17 tygodnia> ale tez mam problem z ułożeniem sie na łóżku..wierce sie jak nie wiem :-D

Piąty czy czwarty? :baffled:
Ja już się gubię :-p
myślałam, że ja to dopiero co weszłam w 5 miesiąć :-D
hmmm... ok :-pznalazlam:
1-4 tydz.-I miesiąc
5-8 tydz.-II
9-13 tydz.-III
14-17 tydz.-IV
18-22 tydz.-V
23-27 tydz.-VI
28-31 tydz.-VII
32-35 tydz.-VIII
36-40 tydz.-IX


No to jestem prawie w SZÓSTYM :-) hihih myśłałam, że w tym czasie to będę mieć już duuuże brzucho :-D
choć w sumie to chyba tylko się cieszyć, przynajmniej może rozstępy mnie tak nie dopadną :-p
 
1 miesiąc ciąży trwa od 0 do 4 tygodnia ciąży,
2 miesiąc ciąży trwa od 5 do 9 tygodnia ciąży,
3 miesiąc ciąży trwa od 10 do 13 tygodnia ciąży,
4 miesiąc ciąży trwa od 14 do 18 tygodnia ciąży,
5 miesiąc ciąży trwa od 19 do 22 tygodnia ciąży,
6 miesiąc ciąży trwa od 23 do 26 tygodnia ciąży,
7 miesiąc ciąży trwa od 27 do 31 tygodnia ciąży,
8 miesiąc ciąży trwa od 32 do 36 tygodnia ciąży,
9 miesiąc ciąży trwa od 37 do 40 tygodnia ciąży.

a ja znalazlam taki, ale znam tez sposob na dzielenie miechow gdzie kazdy miesiac ma po 4,5 tygodnia :)...
a zreszta zawsze na jedno wychodzi :p....
 
Przesliczne brzuszki dziewczyny i kazdy inny:)

Mnie rowniez bola bardzo plecy, mysle, ze to przez prace biurowa.Na koniec dnia kozaczki sa juz rozpiete i nie moge sie dopiac, dodatkowo mam mrowienia no i ten niemilosierny bol plecow.
 
ojjjj kochane jeszcze zobaczycie co to prawdziwy bol plecow :D.... tez bolaly mnie plecy wlasnie tak w 24tc zaczely a teraz na koniec dnia to ja na czworaka chodze :D:D:D:D....

co do puchniecia nozek to masz raxcje martitka, mi tez puchna wtedy tylko gdy duuuzo siedze przy kompie albo leze w lozku, jak lotom to jest si :)....
 
to ja tak nie puchnę:-) przynajmniej jeszcze hi hi
a mam pytanko czy dzidzię czujecie już tak przez brzuch? Mój mąż się nerwuje że jak przykłada rąsie do brzusia do mała zastyga :-p hehe ale czy tak czy tak, Zuzia jest delikatną dziewuszką i czuję tylko małe puknięcia od środka, choć już reaguje na moje 'puk,puk' albo ulubioną muzykę ;-)
nie możemy się doczekać kiedy to na brzusiu będzie widać przesuwające się rączkę lub nóżkę :-p
 
jestesaniolkiem- jednym slowem teraz bedzie juz tylko gorzej hehe

Butterfly- Ja swoje malenstwo poczulam bardzo szybko bo juz w 17stym tygodniu, na poczatku myslalam, ze to jelita, pozniej pojawilo sie delikatne stukanie.
OD 2 tygodni malenstwo jest bardzo aktywne i wole nawet nie myslec co ono tam wyprawia:):) Niestety tatus jeszcze zabki nie czuje, ale jak przyklada ucho to slyszy jak szaleje:):)

No i pochwle sie rowniez moim brzuszkiem z 21 tygodnia :)
 
reklama
jestesaniolkiem- jednym slowem teraz bedzie juz tylko gorzej hehe

Butterfly- Ja swoje malenstwo poczulam bardzo szybko bo juz w 17stym tygodniu, na poczatku myslalam, ze to jelita, pozniej pojawilo sie delikatne stukanie.
OD 2 tygodni malenstwo jest bardzo aktywne i wole nawet nie myslec co ono tam wyprawia:):) Niestety tatus jeszcze zabki nie czuje, ale jak przyklada ucho to slyszy jak szaleje:):)

No i pochwle sie rowniez moim brzuszkiem z 21 tygodnia :)

No to poczułyśmy w tym samy czasie ;-) hmm myślałam, że moja niunia będzie mocniej szaleć ale póki co to spokojne dziewcze ;-)
Tak jak Ty martitka-26 jestem już w drugiej ciąży...
dlatego pewnie tak prędko poczułyśmy i poznałyśmy że to dzidzia... :-)

Śliczne brzusio ;-)
 
Do góry