reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

Ja używam krem zapobiegający rozstępom FOLIACTI firmy Pharmaceris. Jest świetny, wprawdzie dałam za niego 34 zł ale warto:)
 
reklama
a mojego ani wodu ani słychu :laugh2: no troszeczkę już widać,ale troszeczkę,dzisiaj mam 17w1d :-) ale wiem,że z dzidzią jest ok miałam usg w szpitalu i gdy leżałam już to lekarz zapytał który to tydzień,bo chciał wiedzieć jakie usg robić,powiedziałam mu "no juz z 16 będzie" spojrzał na mnie dziwnie i dodałam,ze nie wiem gdzie maluch mi się mieści :-D a on przyłozył sonde do brzucha i spojrzał znowu na mnie i powiedział "ja też nie wiem gdzie to dziecko się tam mieści" :-) he ubaw miałam straszny z jego miny :-)
usg miałam robione w 15w6d
a wyniki zadowalające bardzo
BPD: 33,3 mm =16,2tc
AC: 100,1 mm =16,1tc
HC: 124 mm =16,2tc
FL: 17,9 mm =15,6tc


mały grubasek gdzieś się tam wciska,chyba tam gdzie najcieplej :tak:
 
etna36 no chyba już nie fasolka :laugh2: za duży brzuszek hih

Wiesz co ta fasolka to już chyba zostanie jak dzidzia się urodzi, bo my inaczej nie mówimy. To od początku jak tylko zaszłam w ciąże była moja mała fasolka ;-). W ciuchach brzuch nie wydaje się taki duży, jeszcze nikt obcy nie poznaje, że jestem w ciąży. Ci którzy wiedzą to mówią że rośnie.
 
reklama
Ale fajne brzuszki macie ,a mojego jeszcze nie widać:no: No ale w sumie to wczesne tygodnie więc czekam dalej aż troszkę podrośnie bobasek:tak:
 
Do góry