reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brzuszki forumowiczek

tyle sie naogladalam tych brzuszkow,ze juz chce miec drugie dziecko:D ide obudzic meza:D bycie ma:)

cd..mama to najfajniejsza sprawa na swiecie:) no poza neprzespanymi nocami:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
a to moj brzucholek:)
prawie 35 tydzien :)

aaaaaaaaaiy.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
jejku śliczne te brzusiolki...ja jestem parwie w 18 tyg ale jakoś nie lubie super pokazywac brzusia choc bardzo kocham maleństwo co jest w środku hehe bo w końcu to on jets dla mnie najważnieszya nie brzucholek albo poprostu jestem cykor i wstydze się pokazywac że tak utyłam choc w sumie nie jest takźle bo dopiero 1 kg :)
pozdrawiam wszystkie brzuszki :*
 
wszystkie brzuszki sliczne az trudno uwierzyc ze niedawmo ja taki mialam
bc4.gif
 
Ostatnia edycja:
Śliczne brzuszki az zatesknilam za swoim hehe i pomyslec ze tak nie dawno tez bylam taka okraglutka:).Pozdrowienia dla wszystkich mam:*.
 
reklama
Ardhara ale masz zgrabny też brzusio tylko pozazdrościć:-) a który to już tydzień???
ja zrobiłam wczoraj swój . Pierwszy raz w życiu więć uwage wielka chwila i zaraz wam wkleje;-)w poprzedniej ciąży jakoś nie mogłam się przekonać do robinia sobie zdjęć :sorry2:
IMAG0113.jpg
 
Do góry