reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

Skoro wszystko ok, to super :-) też kiedyś ważyłam przy 167 cm 42 kg i za nic nie mogłam przytyć. Zaczęłam wmuszać w siebie jedzenie, trochę sportu i teraz po 5 latach ważę 48 - trochę zajęło. Z wiekiem się trochę przybiera. Chociaż wiem jakie to uciążliwe. Objadaj się ile możesz :-D może oprócz brzusia coś zostanie potem ;-)
 
reklama
dziewczyny ale super brzuszki.... :tak:
Marcepanek no Twój przebija wszystkie:-) czekamy na foty z pozniejszego okresu ciazy:-)
Hehe az mi sie zatesknilo za brzusiem.... ale nie:no: mam juz trójke brzdaców... starczy narazie....;-)
 
Marcepanek miałam taki sam brzuś w 21 tygodniu a juz w 23/24 wystrzeliło mnie jak ho hoo xD :)
Z tym że ja nigdy nie miałam takiej figury jak Ty... :p przed ciążą ważyłam 56/57 :p ale mimo wszystko mialam dość płaski brzuch :)
 
Ostatnia edycja:
Marcepanek nie przejmuj się, nie Ty jedna masz taką budowę ciała. Ja jestem w 13 tygodniu ciąży i ważę 38 kg przy wzroście 150cm, wiec sama widzisz. A wyniki mam tak jak Ty, książkowe :) Z tym, że to moja pierwsza ciąża, więc mam nadzieje, że co nieco mi po niej tłuszczyku zostanie :)
 
Cześć Dziewczyny. I ja w końcu odważam się pokazać swój brzuszek, choć te paskudne rozstępy.....:zawstydzona/y: Fotka z dzisiaj - pierwszy dzień 38 tc
 

Załączniki

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 225
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry