reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
Dziewczyny śliczne brzusie macie.
Kurcze jak ja tęsknie za brzusiem.
Nawet nie wiecie jak bardzo ;) Mój synuś ma dopiero 7 i pół msc-a a ja już marze o drugim :) hehehe no cóż odczekam jeszcze troszke ;]

Tym które czekają na poród- szybkiego, bezbolesnego rozwiązania :)
 
Dziewczyny brzuszki cudne :) Aż miło się wspomina swoją ciąże oglądając okrągłe piłeczki...

Marcepanek ... to poważnie 21 tydzien?? Jeju gdzieś ty tą kruszynkę schowała? :)
 
hefi serio ;-) i generalnie nikt nie wierzy mi ,że w ciąży jestem ,ale porównując brzuszek z samego startu urósł wreszcie. Tyle ,że wcześniej wyglądałam jak szkieletorek ;-) Ogólnie szczupła jestem i jak na razie to w brzuch poszło. Waga też strzeliła sama nie wiem kiedy bo już 3kg na plusie ,a zaczynałam z 40kg ;-) Ale jak się je żeby tylko za dwóch he he przyznam się ,że słodycze pochłaniam codziennie ,a dziś grzech nie z tej ziemi pół słoika 750gramowej nutelli zjadłam :-)
A tu dla porównania z szóstego tygodnia brzusio ;-)
Zobacz załącznik 301507
Chociaż w ciąży czuje się w miarę normalnie ,bo niestety w życiu codziennym słyszałam wiele przykrych uwag będąc na głupich zakupach ,że anoreksja i tak dalej... :-(
 
Marcepanek jaki masz wzrost? Czy wiesz, że osoby z niedowagą powinny więcej przytyć? 3 kg to bardzo mało. Co na to mówi lekarz. Wiem, że jak się jest zbyt szczupłym, to można mieć problem przy porodzie. Skoro zawsze taka szczupła jesteś i nie możesz przytyć, to lepiej zbadaj tarczycę. Najważniejsze, by dzidzia była zdrowa.

Dziewczyny śliczne brzuszki :-)
 
reklama
elisse mam 165cm i zdrowa przebadana ze wszystkich stron by wykluczyć wszelkie ewentualności czemu nie tyje. Zaskakujące jest zwłaszcza tym bardziej bo ja już mam syna i po tamtej ciąży ani śladu. Lekarze rozkładają ręce i mówią ,że mam się cieszyć tak cudowną przemianą materii. Ginekolog powiedział ,że nie spotkał jeszcze tak szczupłej kobiety będącej w ciąży no i zlecił badania w kierunku anemii itd ,ale wyniki mam wręcz książkowe.W rodzinie siostra miała ten sam problem przy czym ona już od dwóch lat może się cieszyć normalną wagą ,ale nie ma dzieci...samo jakoś jej przeszło.
Jednak mam nadzieję ,że tym razem coś mi zostanie tu i tam ;-) Kupowanie dla siebie ubrań na dziale dziecięcym jest żenujące...

soojka piękny brzusio ;-)
 
Do góry