reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

Elizka no właśnie wielkie gratulacje ;-) !! zdrówka dla mamusi i Mikusia ;-)

Buziaczkaa a ja mam na 22 lipiec, więc kilka dni nas różni :-) i też mam przeczucia że nastąpi poród wcześniej, jeszcze teraz w piątek idę na wizytę i lekarz mnie uświadomi jak się sprawa ma :p

Neftis piękny brzuszek ;-) a w ogóle Twoje fotki są super ;-) artystycznie :-)
 
reklama
Witam was brzuchatki....:-). Dawno tu nie byłam i...piękniuchne wasze brzuszki są....
Mój też urósł a to do września jest dużo czasu....choć moja ginekolog powiedziała,że będzie CC i to ok.15-20 sierpnia:tak:,bo mam też cukrzycę ciążową z insuliną-5razy dziennie....
To mój brzunio i w nim Michałek:-D
Zobacz załącznik 258213
 
Przepiękne macie brzuszki dziewczyny, zazroszczę - mój jest trochę bezkształtny, ale jeszcze parę tyg i mam nadzieje będzie okrągły i śliczny jak wasze :-)
 
jak wszystkie to i ja :)
mój brzuszek z wczoraj 25 tydzień 4 dzień
06072010003.jpg

06072010.jpg
 
reklama
A to mój brzuszek w 14 tc. Ja nie widzę różnicy ale niektórzy twierdzą, że trochę urósł. Jeśli chodzi o wagę to mam 2kg mniej niż przed ciąża widać to głównie po nogach i buzi.:dry:
 
Do góry