reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
Własnie wszyscy mi mówią że wielki jest i ze napewno urodze wczesniej.
Przytułam jakies 11kg... A szczerze to jem mniej niz przed ciążą :/
jak narazie czuje sie rewelacyjnie... Nic mnie nie boli żadnych skurczy przepowiadających ani nic... Pozyjemy zobaczymy. Napewno dam znać od razu :)
 
guinneska widzę że jeszcze na "stanie" masz rocznego bąbla ;-) ale będzie wesoło w domku jak jeszcze dwoje dojdzie ;-) brzusio fajny :-p
Pomyśleć że ja mam podobny w 35 tyg hihi

Buziaczkaa a ty nie masz przypadkiem bliźniąt ? :-D słodki brzuchol ale jakże duży ;-) gratuluję wytrzymałości w dźwiganiu:-p

Moja niuńka w brzusiu zaczyna atakować mój pępek, chyba bardzo jej się nie podoba że jest jeszcze wklęsły :-p poza tym zostawiła mi już drugą "pieczątkę" nad pępkiem... takie drobne siniaczki i pęknięte żyłki od tego wypina się malucha :-)

ale... ale... nie mam póki co nadal ani jednego rozstępa!! hmm może by tak zostało? :-D he he
 
NIE MAM BLIZNIĄT POD SERDUSZKIEM... CHOCIAZ FAJNIE BY BYŁO :)
GUINNESKA NO DUZY BRZUSIO.... DWÓJKA NARAZ - REWELACJA !! :) ZA JEDNYM ZAMACHEM :)

JA ROSTĘPY MAM I CIEKAWE JAK JA JE POZNIEJ ZNISZCZE :wściekła/y:
 
Super brzusie :-D Ja się muszę zmobilizować i swój wkleić, bo jest się już czym chwalić :D

Buziaczkaa faktycznie duży brzunio masz, ale taka Twoja uroda widocznie :tak:
Rozstępy ja tez mam, także sama nie jesteś ... :dry: Czasem jak patrze w lusterko i widzę te czerwone kreski, miejscami to nawet KRECHY (takie grube) to aż mi się słabo robi ... :eek:
Ale cóż, cierp ciało :sorry2: Ważne, żeby dzidziuś był zdrowiuteńki ! :-D
Tak w ogóle na kiedy masz termin, bo widzę, że chyba mamy przybliżone ... :-D

Butterfly
wow ! Zazdroszczę, że nie masz jeszcze rozstępów ! Może w ogóle Cię nie zaatakują ? :-D


:-D
 
Ostatnia edycja:
Butterfly- Sliczny brzusio

Buziaczkaa- Brzuszek faktycznie duzy jak na 32tc,( wedlug OM powinnysmy rodzic w tym samym czasie:)

Elizka nie zdazylam Ci jeszcze pogratulowac malenstwa:):)
 
reklama
Do góry