reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

szalom śliczny brzunio niewiele mniejszy od mojego ja miałam taki w 22 tc a teraz martwie sie że maleństwo ma strasznie mało miejsca, ale cóż to nie moja wina że brzuszek nie rośnie :)
 
reklama
A oto mój dzisiejszy, z prawej, z lewej i od przodu :-)


A tak na marginesie... ja już nie pamiętam kiedy miałam taki malusi brzunio jak Wy kobietki :-D Ale cieszcie się ze nie nosicie w te upaly takiego ciężaru jak my na koncówce.


tak jak pisałam na sierpniowkach śliczny i jeszcze raz śliczny :tak::tak::-):tak::tak:
 
d56b3aabc17de194bd01066a83e55e2a,10,19,0.jpg

f6030972e48146aa97335d3f6321d8a0,10,19,0.jpg


nasz poczatek 31 tyg.

dziewczyny każdy brzunio inny i piękny a nosi nawiększy nas skarb
 
Witam dziewczyny! przejzalam Wasze brzuszki i zatesknilam za swoim:-) Wszystkie sa super!!!!! A juz niedlugo beda super bobasy!!!
 
reklama
Do góry