reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

Dziewczyny nie da sie stwierdzic po wygladzie brzusia co nosimy, przeciez ksztalt brzucha zalezy od ulozenia dziecka i ilosci wod plodowych:):) Z kolei na ulozenie dziecka ma wplyw budowa naszej miednicy.

Aga042-Cudo brzuszek:):)
 
reklama
kobito ja nie bylam chudzinka przed ciaza :D wiec brzuchola troche mialam o tyle dziwne ze sie tak szybko mi rozstepy pojawily ;p
 
Hm :-) ja oglądałam swoje brzunio i mam tylko takie jakby paseczki białe na bioderkach... hmm ale wyglądają na "stare" :-p
Czyli ta ciąża jeszcze mi rozstępów nie dostarczyła :-D
i dobrze...
Ciągle się zastanawiam czy i jeśli to ile - przytyłam... (?)
W ten piątek wizyta u Gin. posłucham nareszcie serduszka ;-) czuję, że dzidzia urosła... Czasem jak się napręży to czuję w miednicy łaskotanie i kopniaki w żołądek :-p czyli jakieś 25 cm na pewno już ma moja gwiazdka...
Kiedy miałyście Trzecie obowiązkowe USG? ja miałam 12tydz, 18tydz, a teraz? coś lekarz przebąkiwał że po 30 tygodniu... Łeeee tak długo mam czekać? :-p
 
:nerd: wyszczuplałam...
:shocked2: straciłam gdzieś po drodze mój tyłeczek :dry:
apetyt jakiś nijaki...
:confused: co jest??

O przepraszam - lody zajadam :-p ale dziś normalny posiłek jadłam ostatnio ok. 17.
i nie czuję zbytnio głodu... Ech... a jeśli w piątek na wizycie Gin powie - proszę tyć? :shocked2:

Fakt faktem - brzusio rośnie, niunia też, czuję jak się rozpycha, że to już duża dziewuszka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
butti ja znam dziewczyne ktora przez cala ciaze stracila ok 5kg i ani jednego nie przytyla.... i z dzidzia bylo wsio ok :)....
ja zaczelam tyc dopiero po 7 miesiącu wiec kochana luzik :)..
aktualnie mam 20kg na +
a co do ruchow, od kiedy brzuszek opadl strasznie bola, az lzy mi sie cisna do oczu....
a bebziolek pierwsza klasa - cuuudenko :)...
 
Do góry