reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Też się tak myje ale bardziej mi chodziło o to że na stojąco ciężko się dobrze wymyć i wypłukać bynajmniej ja tak mam , mam wszystko w środku wargi mocno schowane , ściśnięta poprostu mam
Nie no rozchylasz nogi :p
Najgorzej jest z depilacja bo przez brzuch nie widzę jak sie golic...
 
reklama
Ja nie mam problemu z dotarciem nigdzie wiec nie wiem o czym mowisz. Rozumiem ze czasami ktos ma inna budowe warg itp i przez to moze byc utrudnione dojscie ale mi jeszcze reki starcza choc juz powoli robi sie za krotka. A co do depilacji to prosze raz na jakis czas Meza i mnie ogoli..ja doslownie nic przez brzuch nie widze a nie chce sie nadwerezac.
 
Hej dziewczyny, u mnie znów nieprzespana noc. O 2:00 pojechaliśmy do ambulatorium, bo już nie wytrzymywałam z bólu, a tam ta sama śpiewka co zawsze: szyjka ok (tym razem miała 31mm), żadnych dodatkowych niebezpiecznych oznak, więc nie ma podstaw do dalszych czynności. Kazali mi wziąć sobie paracetamol i oświadczyli, że przed 24tc i tak nic by nie zrobili. Badał mnie jakiś młody lekarz, chyba rezydent. Stwierdził, że powinnam za tydzień najpóźniej skontrolować szyjkę, a ogółem to uważać na nospę i buscopan, bo to źle na nią wpływa. I tyle. Wróciłam do domu o 4:00 i ból jest, jaki był, w nocy dalej nie spałam, a teraz wstałam i stwierdziłam, że to wszystko pierniczę. Zrobiłam sobie jajecznicę, nakarmiłam kota. Ból jest w końcu taki sam, czy leżę czy chodzę.
 
Jak mnie boli brzuch i jade do lekarza, to on też mówi, ze jak szyjka sie nie skraca to jest ok. I wazne, zeby przy tym nie bylo plamien. Mnie brzuch boli i biolal juz na miliony sposobow a i tak zastanawiam sie za kazdym razem, czy bagatelizować bol, czy powinnam sie z nim gdzies udac. Zaluje, ze moj maz nie jest ginekoligiem byloby duzo łatwiej;-)
 
Ja nie mam problemu z dotarciem nigdzie wiec nie wiem o czym mowisz. Rozumiem ze czasami ktos ma inna budowe warg itp i przez to moze byc utrudnione dojscie ale mi jeszcze reki starcza choc juz powoli robi sie za krotka. A co do depilacji to prosze raz na jakis czas Meza i mnie ogoli..ja doslownie nic przez brzuch nie widze a nie chce sie nadwerezac.
No widzisz Basia ja taką szczęściara nie jestem :p Niewiem czemu ale żeby " tam dotrzeć " to bym musiała chyba zrobić pół szpagat hehe
 
Hej dziewczyny, u mnie znów nieprzespana noc. O 2:00 pojechaliśmy do ambulatorium, bo już nie wytrzymywałam z bólu, a tam ta sama śpiewka co zawsze: szyjka ok (tym razem miała 31mm), żadnych dodatkowych niebezpiecznych oznak, więc nie ma podstaw do dalszych czynności. Kazali mi wziąć sobie paracetamol i oświadczyli, że przed 24tc i tak nic by nie zrobili. Badał mnie jakiś młody lekarz, chyba rezydent. Stwierdził, że powinnam za tydzień najpóźniej skontrolować szyjkę, a ogółem to uważać na nospę i buscopan, bo to źle na nią wpływa. I tyle. Wróciłam do domu o 4:00 i ból jest, jaki był, w nocy dalej nie spałam, a teraz wstałam i stwierdziłam, że to wszystko pierniczę. Zrobiłam sobie jajecznicę, nakarmiłam kota. Ból jest w końcu taki sam, czy leżę czy chodzę.
Serio Cie puscili?! Ozesz... Ja nie wiem co z ta nospa ale jak boli i jest skurcz to jak nie brac?? Jak się teraz czujesz?
 
@Donata83 nogi gole tak ze klade jedna na toalete i gole za pomocą pianki raz w tygodniu. Przez ciąże wyglądam jak yeti tak szybko rosną włosy. Najgorzej z bikini no nie ogole za cholerę nic nie widzę. Oststnio propowalam przed lustrem bo jakos chcialam u lekarza ,wygladac' :p
 
@Donata83 nogi gole tak ze klade jedna na toalete i gole za pomocą pianki raz w tygodniu. Przez ciąże wyglądam jak yeti tak szybko rosną włosy. Najgorzej z bikini no nie ogole za cholerę nic nie widzę. Oststnio propowalam przed lustrem bo jakos chcialam u lekarza ,wygladac' :p
To ja Ci powiem lepiej , ja tylko przycinam i za każdym razem jak jestem to przepraszam ale lekarz w pl jak byłam na początku ciąży powiedział mi że lepiej przycinać tylko bo włosy stanowią barierę ochronną , ogólnie to cieszę się że mam taki duży brzuch już że nie muszę na to patrzeć hehe , a nogi chce by ogolił mi mój bo też mam kiepsko , niechce się tak wyginać ale on coś niechce bo z miesiąc nie golila .Już i też już jest masakra , tym bardziej że w ciąży nie te włosy jakieś dłuższe rosną , pewnie przez hormony :p
 
reklama
Do góry