reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja tez chcialam chcialam przeprosić lekarza za mój stan ale nie wiedziałam jak zacząć :p
Ja zawsze mówię przepraszam że nie jestem wydepilowana ale sprawia mi to trudność , każdy mówi że nie ma problemu to natura , ja się śmiałam że jak zakładali mi szew to jeden do drugiego ( miałam dwóch lekarzy plus moja doktor tylko była przy tym przed uspaniem) Ty moja stara ma mniej włosów a ma 50+ hehe ,
 
reklama
Jak mnie boli brzuch i jade do lekarza, to on też mówi, ze jak szyjka sie nie skraca to jest ok. I wazne, zeby przy tym nie bylo plamien. Mnie brzuch boli i biolal juz na miliony sposobow a i tak zastanawiam sie za kazdym razem, czy bagatelizować bol, czy powinnam sie z nim gdzies udac. Zaluje, ze moj maz nie jest ginekoligiem byloby duzo łatwiej;-)
Moje myśli wczoraj dokładnie. Następny mój mąż będzie ginekologiem ;)
 
Serio Cie puscili?! Ozesz... Ja nie wiem co z ta nospa ale jak boli i jest skurcz to jak nie brac?? Jak się teraz czujesz?
Gdyby nospa działała, to bym olała już gadkę tego lekarza i wzięła. Ej, serio, ból w pewnym momencie potrafi być tak obezwładniający, że wszystko się w głowie zmienia, mi już wczoraj było totalnie obojętne, co dalej będzie ze mną i moją ciążą, byle by się to skończyło. Ostatecznie rano wzięłam paracetamol i zasnęłam, teraz znów boli, zobaczymy, do jakiego stopnia się to dziś rozkręci.
 
Ja zawsze mówię przepraszam że nie jestem wydepilowana ale sprawia mi to trudność , każdy mówi że nie ma problemu to natura , ja się śmiałam że jak zakładali mi szew to jeden do drugiego ( miałam dwóch lekarzy plus moja doktor tylko była przy tym przed uspaniem) Ty moja stara ma mniej włosów a ma 50+ hehe ,
Ja pierniczę, taką gadkę przy Tobie rzucili? Poziom naszej kadry w służbie zdrowia nie przestaje mnie zadziwiać. Aaa, w ogóle, mi wczoraj pani położna, która mnie przyjmowała w stanie obolałym: trochę ruchu dziewczyno, ja mam 60 lat a pracuję na nockę, w twoim wieku to po górach chodziłam. Nawet nie miałam siły na pyskówkę, pogratulowałam jej tylko "wybitnej" kondycji.
 
No czasami ból nie do zniesienia. Sa kobiety które dobrze przeżywają ciąże i tego im zazdroszcze.
Ja to chciałam objawy w tej ciąży bo poprzednia miałam super 0 objawów a ja straciłam ale szczerze nie wiedziałam co mówię , bo dojze mialam wszystkie możliwe to teraz mam od tyg skurcze braxtona ,nie są bardzo bolesne ale czasem promieniują do nogi do uda czy krzyża i mimo że one nie trwają całą noc czy dzień to poprostu mnie schizuja i zastanawiam się czemu jedna kobieta je odczuwa inna nie ,
 
reklama
Współczuję , ja mam bez twardnienia podobny ból jak na okres ale to trwa chwilę czasem dłuższą , może to jest kwestia że leżymy to bardziej się na wszystkim skupiamy
Też się zaczełam nad tym zastanawiać. Wczoraj miałam ból taki, że prawie wymiotowałam, doszły dreszcze, więc ubierałam się do tego szpitala dobre 15 minut, a jak tylko wyszłam na świeże powietrze i przeszłam się do taksówki, to nagle spokój, w szpitalu - spokój, w drodze powrotnej - spokój. Dopiero jak się znów ułożyłam do łóżka, to zaczęło się rozkręcać na nowo.
 
Do góry