reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Mati my juz drugie szczepienia mieliśmy:tak:.Dzis robiłam porządek w ubrankach i 3 wielkie kartony malutkich oddaje koleżance.mati daj fotki swoich pociech :-)
 
Ostatnia edycja:
Lilly - no słodziaki sie robią wielkie, takie juz niemowlaczki te nasze dzidzie, no a włoski to szał, niedługo to warkocze będą, nie kucyki:tak:

U mnie dzis ciężki dzień Olek marudził cały dzień, sypiając w międzyczasie po 20 min ehhh, no miałam go dzis dość serdecznie...., Kubuś za to całkiem miły gość równoważył sytuację, mam nadzieję, że jutro będzie lepiej ogólnie. mój mąż od 3 dni wracał z trasy o 2 wnocy więc dzieciaki całą dobę na mojej głowie i juz padam:-(, a miałam dzisd jakies brzuszki porobić zeby zacząc niwelować moja pociążową oponę a tu sił już brak.

Wczoraj o 1 w nocy dałam im do mleczka jedna płaską łyzkę kleiku licząc na nieco dłuższy sen, a tymczasem zamiast o 5-6 Kuba obudzil sie juz przed 4 i marudził, oszukiwałam go piciem zeby trochę przetrzymac ale gdzie tam na 5 min pomagało i ryk więc ja juz nie wiem jak te zagęszczacze maja bardziej sycić i sen wydłużać. Odpuszczam na jakies 2 tyg takie akcje i potem zobaczymy, ogólnie bylam bardzo rozczarowana.
 
sory ze wam sie wpierdalam w temat ale mam problem:
dziewczyny powiedzcie mi co zrobić, jest u mnie kolezanka w 9 miesiacu ciązy, nie czuje sie za ciekawie i ma temp.37,5. nie wiem co mamy zrobić, czy jechać do szpitala czy co??
bo kurcze martwie sie ze coś może być nie tak, dodam tez ze juz z 2 dni tak się czuje.
mam nadzieje ze szybko odpiszecie.
 
hej dziewczyny, nie wiem czy ktos poruszal juz ten temat ale pediatra mi powiedziala ze sa darmowe szczepienia przeciwko odrze dla dzieci uczeszczajacych do żlbkow i klubow malucha.
pozdrawiam
 
karla żadna z nas nie wie co jest Twojej koleżance.Jest w ciązy i to na finiszu,wiec ja ze swojej strony powiem,że jesli oprócz temperatury są jakieś inne dolegliwości to najbezpieczniej udać się do szpitala.37,5 to w sumie jeszcze nie jest gorączka bo ja taką miałam prawie całą ciążę,ale piszesz,że koleżanka ogólnie nie czuje sie dobrze,więc szpital lub telefon do lekarza prowadzącego.
 
Witam
Lili-cudne brzdace
Niuleczka ja tez poszłam ze ciosem. Zadzwonilam w poniedziałek do swojego pediatry w pl przedstawilam cała syt z chłopakami
I pozwolił dac kleik. I od wtorku daje. Po pierwszym razie tak jak
Piszesz zero zmiany ale po 2 dniach dawania lepiej. Chlopaki jedza po 180 na każde karmienie plus 2 miarki kleiku i uwaga prEczekaja do kolejnego karmienia średnio 4 h a jak zjedzą na noc kolo 18-19 po 250 ml to śpią do 6 rano. Nic im nie jest nawet stali sie bardziej "fajni" radosni juz nie płaczą co chwila No głodni i kupy juz są po 2 dziennie i lepsze. Więc
Dla moich to rozwiazanie pasuje.
 
karla - sory ale koleżanka powinna siedzieć na izbie przyjęć a nie u ciebie, 9 miesiąc i zle samopoczucieto chyba każda powinna wiedziec co robić.......

Zabolek - 250ml:szok: ale jedzą Twoje chłopaki, a ile ważą? Może ja też jeszcze spróbuję z tym kleikiem, przestraszyłam sie, że jednak za wczesnie. Moje chłopaki nawet tyle by nie zjadły co Twoje, Olek odtrąca butle i zjada 120-140ml, a Kuba owszem ciagnie bo to głodomor ale potem to więcej odpoczywa niz je więc 180ml to max i tylko w nocy tyle mu dam, niestety od 2 dni coś sie moje dziecię "zepsuło" i budzi zamiast o 5-6 to juz przed 4, tak byłoo i dziś:baffled: Mam nadzieje, że się naprawią chlopaki bo już sie odzwyczaiłam od takiego wstawania i chodzę zmęczona i zla hehe
 
reklama
Teraz ważą Tomek 4.82 a Fifi 5.21
Moje to cholerne glodomory. Po mleko latam co chwila. Puszka na dwoch starcza juz na 3 dni (900g) teraz jak daje kleik to nawet na 4-5 dni hehe z tym ze to mnie nie martwi bo póki co mleko mam za darmo. Zobaczymy przez ile jeszcze. Teoretycznie mówiono nam ze do 6 mc a w niektórych przypadkach do roku.
Ja tez bałam sie z tym kleikiem. Bo to maluchy jeszcze ale pediatra mowil zeby spróbować i sie okaże. I fakt póki co po wprowadzeniu są zmiany ale na lepsze :)
 
Do góry