reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Niby wszędzie "co łaska",ale każdy ksiądz ma swój cennik,my za jedno dziecko dawaliśmy 50zł,a za dwójkę może damy 100zł,tam gdzie teraz mieszkam ksiądz podobno woła 150zł za jedno:szok: przepraszam bardzo,ale nie stać mnie na taki wydatek
 
ewaw1
user-offline.png
są babcie i tatuś, ale niestety pracuje do 17.

Jutro moja chwila prawdy, bo ide do chirurga ustalić jak to będzie z tą operacją (oczywiście trzeba iść na "półprywatnie", bo inaczej mnie oleją i pewnie każą długo czekać, a na dodatek paskudnie mi to zoperują:/), no i jutro się okaże czy moje niunie nie wracają do szpitala:( dziś dostały mleko dla alergików i jeśli to nie pomoże to w środę trafią na jakiś czas do szpitala:(to jakiś koszmar normalnie, jeszcze mam zapier... w szkole:/ musze koleżance zapłacić żeby mi eseje napisała na zaliczenie, bo nie mam kiedy tego zrobić, a w sumie jest ich 3 czyli jakieś 30 stron do napisania:/ prawie jak moja praca licencjacka... zwariowali po prostu:/ a w domu taki meksyk, że ja nie mam czasu na sen, a co dopiero na łażenie po bibliotekach i pisanie:/
 
Oj Kla00dia bidulko:no: Ja po urodzeniu Oli miałam wielkie jajo nad pępkiem i trafiłam do szpitala na zabieg, bo diagnoza była "przepuklina około pępkowa". Już mieli mnie na sale operacyjną zabierać, jak ordynator postanowił mnie szybko zbadać....i postawił inną diagnozę..."rozstęp mięśni prostych brzucha". Ćwiczyłam prawie rok i mięśnie się wzmocniły a jajo zmniejszyło baardzo. No ale po ciąży bliźniaczej znowu się pokazuje nad pępkiem ale kiedy ja mam ćwiczyć jak czasem nie mam kiedy do wc iść;-)

Tossa wózeczek super:-) Ja też już myślę o jakiejś spacerówce mniejszej. My mamy wózek DORJAN 78cm szer i jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus jest taki, że sama bym go nie zapakowała do auta, bo do bagażnika wchodzi na styk. No ale już niedługo kupimy coś większego (Olunia mówi że kupimy tira), poszukiwania trwają

Dziewczyny z opłatami w kościele to zawsze tak jest, co łaska ale nie mniej niż.. My za chrzest damy 100 zł. Więcej ksiądz nie dostanie.

Chciałam się pochwalić waga moich bąków ;-) 4280 i 4320 :-)
 
Ostatnia edycja:
Moniek a pępuszki im odpadły już ? Ja bym poczekała jeszcze chyba z kładzeniem na brzuszku, my nasze zaczęliśmy kłaść jak miały chyba z miesiąc - wcześniej się trochę baliśmy :-)
 
Tossa , moge Cie pomeczyc w sprawie BJ? :zawstydzona/y: jak sie prowadzi wozek, czy jest lekki? czy jest zwrotny? czy ten wozek ma jakies wady??:-)
musze jakos mojego P przekonac a moj zoom to jeszcze tylko na chwile i trzeba pomyslec o czyms mniejszym
 
Moniek- my kładliśmy na brzuszek od razu jak chłopakom pępowinka odpadła,bo nasi strasznie płakali więc położna kazała masować im brzuszki i kłaśc na brzuszku bo wtedy sami sobie masują,naszym pępowinna odpadła po 3 dniach pobuty w domku.Najlepiej kłaść na czymś nie za bardzo miękkim,np na przewijaku
 
reklama
manila - ten wózek jest z....sty :-) jest lekki - sam waży 11,8kg ! więc w porównaniu z zoomem to już jest ile mniej ! prowadzi się rewelacyjnie !!! dosłownie leciutko i można jedną ręką! jest zwrotny , kółka ma spore więc to już jest większy plus, koła są piankowe ale na prawdę fajnie się skręca, leciutko i ładnie podbija się na krawężnikach - co do zwrotności to ja nawet na balkonie jestem w stanie nim wymanewrować ! :-) wad na razie nie zauważyłam :-)
poniżej zdjęcia moich pchełek na balkonie w wózku :-)

wózek 2.jpgwózek 3.jpgwózek1.jpg
 
Do góry