reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reniag , moja Alicja wcina obiadek 190 g i zajmuje jej to ok 10 min gerber , 15 min bobovita ale tam sa grudki to je wolniej - gryzie:-D, buzke otwiera ze jej sie uszy trzesa Arek dopiero bedzie jadl zupki ale jemu idzie to znacznie wolniej
 
reklama
Reniag moje jedza ok 100-120 ml kazda, ok. 15 min, ochoczo do konca, a zupki sloiczkowe to Nadusia jadla pol h, i czesc wypluwala, i rozmazywala po buzi. Odkad ja gotuje to wcina rowno z siostra :-)
 
dziś wróciliśmy do nutritonu i dzieciaki elegancko jadły , od razu po jedzonku odbijały i też zjadały po 140-180ml więc ten kleik to jakiś niewypał
 
Tossa, a jakiej firmy mialas kleik, moje wogole nie lubia, ani kukurydzianego, ani ryzowego. Jak dodam do mleka to nie chca jesc. Dzisiaj dodalam troszke do jablka, tez nie jadly. A do zup tylko manne, bo jak jest kleik, tez nie chca ...
 
Wiecie co podejrzewam u siebie początki depresji poporodowej........ albo to zwykłe przygnębienie....zastanawiam się czy nie póść do psychologa....:-///

Nic mi się nie chce,wszystko mi obojętne, nie mam na nic ochoty,ciagle bym jadła coś słodkiego na osłodę.....

Chłopaki dalej chorzy ...Kornel na antybiotyku od soboty- ale dalej ciężko mu się oddycha...:-((( Ksawku mega Katar...jak wyciągam to az krew leci..


Do dziewczyn które chrzciły ostatnio dzieci : ile płaciłyście za chrzest w kościele?? ja jak chrzciłam Laurę to ksiądz nie chciał od nas pieniedzy, stwierdził ze jestesmy młodzi i mamy dużo wydatków :-) a jutro idę do kancelarii i tak sie zastanawiam ile to teraz chrzest kosztuje...
 
Palinka-my daliśmy 100zł za dwójkę, niby wspomniał ze 100zł za jedno dziecko ale mąż nawet nie miał przy sobie więcej i dał 100zł :p
 
Palinka- u nas jest "co łaska" ale od 1,5 roku jest nowy proboszcz i u niego też "co łaska" aczkolwiek po chrzcie podchodzili do niego rodzice z kopertami to każdą znaczył od kogo... my daliśmy 200zł,ale wiem ze za jedno dziecko to nawet 50zł dawali.Bratowa płaciła 200zl za chrzest jednego dziecka a my stwierdziliśmy że księżulo chyba na łeb upadł jeśli myśli że my mu damy 400zł:szok:
 
reklama
Do góry