reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

no ja jak wczoraj u rehabilitantki wspomniałam że młody przekręcał się z brzuszka na plecki to stwierdziła że lepiej żeby jeszcze tego nie robił bo to nie jest dobre na jego wiek korygowany
 
reklama
Witam
Byłam dzisiaj z Julcią w poradni neonan.na pobraniu morfologii i jestem strasznie zmartwiona,mała ma obniżony poziom hemoglobiny,płytek czerwonych i w ogóle wyniki strasznie słabe,dostała zestaw leków,mam nadzieję że pomogą,nie wiem co mam robić:-(

donka podawać leki - a co innego można robić ? można usiąść i płakać lub się załamać , tylko co to da :-)
 
Yummy moje dziewczyny tez sie przekręcac zaczely jak mialy miesiac i okazalo sie ze to napiecie miesniowe + asymetria wiec dobrze zee Twoje baczki zobaczy rechabilitant :)

renia gratulacje postepow! Tez bym chciala zeby moje lalki juz siedzialy, a nogi w buzi caly czas teraz maja:-D
Monia to sie usmialam z tych waszych zakupow HEHEHE:-D
donka uszy do góry !!

U mnie ogolnie sajgon bo kolki nadal je mecza a do tego jeszcze zeby...wrrr:angry: ciągły płacz jest i juz mnie głowa boli a tu przez caly dzien nikogo do pomocy...oszalec mozna,ale przynajmniej jesc znowu ladnie zaczely i nauczylam je ze kaszke je sie z lyzeczki:-):-)
 
kasienka to super kaszka łyżeczką:) ja trzy dni dawałam i zrezygnowałam śniadanie trwało ok godziny :( a do tego byłam umęczona bo z łyżeczki kaszkę jedli niechętnie a z butli tylko się uszy trzęsą :-D:-D:-D:-D:-D więc na razie została butla:)
a jak sprawa z przybieraniem na wadze, wyjaśniło się??? ja też bardzo często jestem sama z chłopcami ale najgorsze dni przeżyłam jak chłopcy byli chorzy, w innym wypadku da się przeżyć;-) a ile razy uśmieje się z nich:laugh2::laugh2:

Monia faktycznie zakupy the best, ale dzieci to takie szczere bestie:)
 
donka nie martw się, niedokrwistość jest częsta u bliźniąt, do tego jeszcze dochodzi do fizjologicznej niedokrwistości w tym czasie, a jeszcze jak ty miałaś niedokrwistość w ciąży to niestety często się zdarza że dzieci mają mało hemoglobiny.
Moje dziewczynki też miały niedokrwistość - dostawały żelazo prawie do 1rż plus kwas foliowy i witB12. Będzie dobrze! Zobaczysz! Uszy do góry!
 
renia co do nie przybierania na wadze to nadal nasza Pani doktor nie doszła od czego to było, ale na szczescie juz normalnie przybiera i duuzo je:-D własnie z lyzeczki jakos najchetniej teraz, takie ilosci zjada ze ja w szoku jestem, gdzie ona to miesci?:-)
 
Boże! ja to jestem przerażona jak Was czytam. Moje sie urodziły miesiąc szybciej a ja nie dostałam skierowania do żadnego specjalisty :angry::angry::angry:!!!
 
volka - my mamy tylko skierowanie do kardiologa dla Kingi bo ma 6mm dziurkę w serduszku. Ostatnio pediatra ich wybadała, wymacała i nie dała żadnych skierowań, kazała przyjść na kolejne szczepienia, no i tego kardologa przypilnować, bo w kwietniu mamy kontrolę. Nawet morfologi nie mieliśmy robionej.
 
reklama
Do góry