reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Napisalam w innym temacie :) ale prosze --> "Moje małe przyszly na świat 16.06.2011 w 35t+3, przez cc
Pati 2150g
Olinka 2000g
przedwczoraj skończyły pół roczku :) , waga na pół roczku;
Pati 6100g
Olinka 7100g"
 
reklama
Cześć Dziewczynki........
jutro mój Kornello wychodzi ze szpitala nareszcie!! rodzinka będzie w komplecie :-)
od wczoraj mam problem z Ksawkiem.. nie robił kupki potem zwymiotował..dziś poszedł czopek i oczywiście kupka poszła ale tak je kiepsko... chyba będę musiała jednak iść do lekarza :-( a wczoraj rano tak się cieszyłam że ładnie je...
 
Palinka moje maluchy to raz zjedzą sporo a raz niedużo - ale wiadomo że to tak jak i u nas , raz jesteśmy bardziej głodni raz mniej
Naszego Szymka czasami karmimy i pół godziny albo i dłużej bo chłopak się wziął na sposób i język bierze do góry i niby ciumka ale nie je :-)
U nas kupy idą raz dziennie
 
Tossa- hehe sprytnie Szymek sobie sobie wymyślił :-) u mnie Ksawek jak je to tak strasznie głosno przełyka- chyba pierwsze co to połyka mase powietrza..
też bym chciała raz dziennie u młodego kupkę zobaczyć,ale nie ma co narzkeać.. przy takich maluchach zawsze coś będzie niepokoić :-)


a teraz tekst laury : Mamo a wiesz jak pachnie Ksawery? Jak prawdziwy mężczyzna :p
 
Palinka , to u nas Zuzia tak je - na dodatek boczkami mleko leci ciurkiem a ona tak łapczywie doi smoka ! a potem jak beknie to jak piwosz po octoberfest ! mało tego śmiesznie słychać jak to mleko do brzuszków wpada :D
Dzisiaj maluchy rozebraliśmy z pampków żeby im dupcie trochę odetchnęły i położyliśmy na łóżku na podkładach - mąż zrobił małemu rowerek bo od wczoraj kupki nie było, mały się darł bo głodny, więc ja butlę młodemu w buźkę , a maly nagle sruuu i kupa poszła...potem stękał i wystękał tak że prawie tatę by okupczył...a potem jak już zjadł to się obrzygał w łóżeczku...
 
Palinka , to u nas Zuzia tak je - na dodatek boczkami mleko leci ciurkiem a ona tak łapczywie doi smoka ! a potem jak beknie to jak piwosz po octoberfest ! mało tego śmiesznie słychać jak to mleko do brzuszków wpada :D
Dzisiaj maluchy rozebraliśmy z pampków żeby im dupcie trochę odetchnęły i położyliśmy na łóżku na podkładach - mąż zrobił małemu rowerek bo od wczoraj kupki nie było, mały się darł bo głodny, więc ja butlę młodemu w buźkę , a maly nagle sruuu i kupa poszła...potem stękał i wystękał tak że prawie tatę by okupczył...a potem jak już zjadł to się obrzygał w łóżeczku...

Bosko!:-):-):-)
 
Dziewczyny, nie wiem czy jeszcze zajrze tu przed swietami dlatego chcialam Wam zyczyc:
''W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę Wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi.''

W czwartek wyjezdzamy do PL na swieta, odliczam godziny
yes2.gif
Postaram sie Was doczytac po swietach.
I jeszcze od moich dzieciaczkow: Wesolych Swiat!!!
Zobacz załącznik 417984
 
To u mnie z kolei jest w drugą stronę i zaczynam się zastanawiać czy to dobrze, bo moje chłopaki prawie co pieluszkę to mają kupę. A jak karmicie? Bo ja póki co tylko cycem. Może to przez to jest więcej tej kupy? Aha...no i przeważnie jest ładna, żółciutka.
 
To u mnie z kolei jest w drugą stronę i zaczynam się zastanawiać czy to dobrze, bo moje chłopaki prawie co pieluszkę to mają kupę. A jak karmicie? Bo ja póki co tylko cycem. Może to przez to jest więcej tej kupy? Aha...no i przeważnie jest ładna, żółciutka.

Hej ja tez nie wiem co to zaparcia u dzieci, u nas od urodzenia codziennie jest / sa kupy. a przy karmieniu cycem to normalne ze sa co chwile, u as mimo ze przeszlismy na mm nadal bylo kilka na dzien
 
reklama
U nas jak chłopcy byli tylko na moim mleczku to też nie narzekaliśmy na ilość kupek, na pewno ponad miesiąc było tak, że prawie każda pieluszka była kupa, mniejsza lub większa ale była. Dopiero jak przeszliśmy na mm to u Filipka tak jakoś się przytkało że miał problemy, a teraz jedna dziennie jest :)
 
Do góry