reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Pochwalę się dziś córcia zrobiła pierwsze kroczki trzymając się parapetu :). Nie chce siedzieć, ale do chodzenia się rwie [emoji5].
Szybko się za dreptanie wzięła...
Gratulacje

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
reklama
Witam mamusie już urodzonych bliźniaków, mam do Was pytanie czy używacie (używałyście) monitorów oddechu. Na ile były przydatne? Jeśli tak to jakie polecacie. Proszę o opinie.
 
Hej,moje dziewczynki z 36t, miały podane sterydy w 31tc, mają teraz 2 miesiące i nie mamy monitoru

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oliwe moje panny urodzone w 39 używałam monitorów do 7 miesiąca. Używałabym ich nadal chętnie ale zrobiły się zbyt ruchliwe w nocy. Używałam hero snuza montowany do pieluszki. Na początku dopóki nie odpadł pępek było trochę trudno zamontować. Później montaż bajecznie prosty i można było zabrać wszędzie na każdy wyjazd. Było kilka alarmów, ale na szczęście fałszywych. Ogólnie byłam z nich zadowolona
 
Witam mamusie już urodzonych bliźniaków, mam do Was pytanie czy używacie (używałyście) monitorów oddechu. Na ile były przydatne? Jeśli tak to jakie polecacie. Proszę o opinie.
Moje laski z 32tc dziś ponad 2 miesiące nadal używamy monitorów. Zdarzały nam się alarmy w 4tyg życia ostatnio średnio potrzebne ale skoro już są to jeszcze poużywam sobie troszkę. A mamy babysense 5 do łóżeczka.

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Hej my tez mamy innofer 2x0'8ml,tez widzę,ze ich brzuszki bolą,oby od następnej wizycie byl juz spokój z tym żelazem

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej my tez mamy innofer 2x0'8ml,tez widzę,ze ich brzuszki bolą,oby od następnej wizycie byl juz spokój z tym żelazem

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ile już dajesz to żelazo?:/ nie mogę patrzeć jak się męczy.. szczególnie synek widzę..patrzy tym wzrokiem na mnie ( mamo boli.. zrób cos) aż się płakać chce..
Chyba to po tym zelazie
 
Jakoś na początku czerwca,wiesz co to może skonsultuj to z lekarzem,będąc u okulisty gadalam z kobietka co też dawala 1ml i też dzieciatka brzuchy strasznie bolały,lekarz kazal jej zmniejszyć dawke

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry