reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Niestety teściowe i rodzice te starsze roczniki mają swoje nawyki i ni w ząb sie ich nie zmieni. Ale uwierz mi lepiej że są natarczywi i bardzo chca pomagać niż miało by sie zostać samemu. Ja jestem sama od roku bez niczyjej pomocy nawet na spacerze nikt nigdy nie był oprócz mnie i męża zero pomocy też jestem wykończona, szczególnie kiedy wróciłam do pracy. Obiad posprzatac, pobawic sie z chłopcami a wieczorem sama zasypiam. Dla siebie czasu juz prędko miec nie będe. Dalej mysle nad wózkiem nie mogę się zdezydować ...
 
Pytanie do mama290
A powiedz mi czy mountain buggy duet faktycznie jest bardzo wąski bo ja go na żywo nigdy nie widziałam i obawiam się zamówic w internecie on ma szerokosci 63 cm i siedziska maja po 26cm boje sie że chłopcy szybko wyrosną z niego i będzie im cciasno. Jedyny plus to że wejde do windy bo szerokość wejsca windy i drzwi ma 73,5cm a reszta wózków jeden obok drugiego mają po 78-80cm i to jest ogromny minus :(
 
Ja mam baby joggera city mini od grudnia i jestem z niego bardzo zadowolona do windy faktycznie się nie mieści ale sklada się go bardzo latwo jest lekki no i wchodzi w kazde drzwi i dzieci tez maja wygodnie. Popierwszym wozku na ktorym bardzo sie zawiodlambo nawet do samochodu go upchac nie moglam i parasolce jtora nie nadaje sie na dziurawe chodniki pomochalam obecny wozek
 
Malmer tutaj masz stronke ten wozek z dziecmi w nim The duet in the city! / Blog / Communauté / Home | Mountain Buggy
jezeli chodzi o pojemnosc wozkow to juz raczej takie roczniaki I wyzej nie za bardzo chca siedziec w wozku I przeciez nie spedzaja w nim calego dnia jedyne co mnie w nim np nie pasuje to to ze sklada sie na plasko jest co prawda cienki po zlozeniu ale szeroki z dosw swojego obserwuje ze chlopaki jednak wola siedziec obok siebie zawsze to jaks zabawa jak sa jeden za drugim to sie szybciej nudza kopia sie np a I jeszcze jedno w mountain I wogole w tego typu wozkach dzieci siedza pod kontem tzn oparcie nie jest zupelnie proste nie wiem czy to jest wada czy zaleta tutaj masz jeszcze jedna fotke Mel Harrison / Blog / Community / Home | Mountain Buggy
 
Pytanie do mama290
A powiedz mi czy mountain buggy duet faktycznie jest bardzo wąski bo ja go na żywo nigdy nie widziałam i obawiam się zamówic w internecie on ma szerokosci 63 cm i siedziska maja po 26cm boje sie że chłopcy szybko wyrosną z niego i będzie im cciasno. Jedyny plus to że wejde do windy bo szerokość wejsca windy i drzwi ma 73,5cm a reszta wózków jeden obok drugiego mają po 78-80cm i to jest ogromny minus :(


63cm szerokosci? To bardzo waski. Te siedziska to mega waskie musza byc. Ja mam 78cm i juz chlopaki maja ciasno.
Chlopcy maja 14msc i jeden chodzi a drugi nie wiec wozek to podstawa na spacery. Siedza w nim caly czas 1,52=-2 godziny. I wlasnie jedyny minus to to, ze im juz ciasnawo bo waskie siedziska. Tak wiec to nie jest do konca tak ze roczne dziecko nie usiedzi w wozku. Bo jak nie bedzie jeszcze chodzilo to nie ma wyjscia. A jak bedzie chodzilo to tez duzo w nim moze siedziec.
Ja bym wlasnie szerokie siedziska wybierala.
 
Zwroccie jeszcze uwage ze niektore wozki maja tylko do 25-30 kg ladownosci a to nawet bez zakupow liczacsame dzieci jest tylko 12,5 -15kg nadziecko, baby jogger ma 45kg czyli roznica spora
 
Zmiezylam chlopakow I w pupie Max ma jakies 24 cm szerokosci bez kurtki jezdzilismy prze chwile maclarenem triumphem a on ma 74 cm I miescili sie ale wada bylo to ze siedziska byly plytkie kazdy wozek bedzie mial wady I zalety wiadomo bierzemy pod uwage comfort dzieci ale jezeli mamy warunki mieszkaniowe tzn waskie drzwi np ja musze wjechac do domu wozkiem I musze miec waskie wozki wozek trzymam w pomieszczeniu gospodarczym ktore tez jest male wczesniej mialam problem zeby wykrecici np w domu bo mialam maly korytarz a tearz praktycznie juz wogole nigdzie nie wybieram sie wozkiem bo mam ogrod I chlopaki tam szaleja a jak pogoda do dupy to siedzimy w domu zreszta ja juz nie mam sily pchac wozka bo chlopaki swoje waza a mi kregoslup wysiada I wszedzie mam pod gore fanie jest miec blizniaki ale wybor wozka to jakas katastrofa jak dla mnie
 
Gosia pratycznie kazdy wozek jest tylko do 15 kg na jedno dziecko baby jogger tez jzeli cos sie stanie z wozkiem a dzieci sa ciezsze niz 15 kg nie uznaja reklamacji
 
reklama
I jeszcze jedno moi waza dopiero po 9 kg ale joggera jedna reka mozna prowadzic. Moj poprzedni byl dla dzieci wygodny, mial duze pompowane kola i w miejcu zawracal ale niemiescil sie nawet w drzwi 80 a juz nie komentuje tego ze caly stelaz zajmowal bagaznig a gondola jechala na przednim fotelu czyli ja dzieci i zasloniete prawe lusterko iwsteczne po prostu porazka alena spacery po wertepach ideal.
 
Do góry