reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Justynia emilek kamilasze niezle irokezy u dzieciaczkow;-) mojemu wojtkowi tez tak staly ale po roczku go opitolilam i mu do oczu grzywka nie wchodzi.
Mama chlopaki cudaki fajni sa:-)
Multimama a Twoi jak super juz zasuwaja.
U nas wojtek juz spacerki sobie urzadza na dwoch nogach a lenka goni brata i tez duzy kawalek przejdzie sama. Tez sie przylaczam do marudzacych dzieci ehh...
 
reklama
Moim tez wlosy staly ale teraz maja długie to oklaply ja im nie będę obcinac jak na razie i za uszami im się zaczely krecic ja chyba popelnie rytualne samobójstwo zab mnie boli a dentyste mam dopiero 20 października lacze się bolu z moimi dziecmi zakladal ktoś może taki ustrojstwa na blokowanie szuflad ?? bo u mnie stoi telewizor na komodzie i się boje ze wkoncu go zrzuca i musze poblokować szuflady wczoraj zalozylam im szelki do chodzenia nie byli zadowoleni tzn to sa takie plecaczki ze smycza
 
Cześć!Super zdjęcia dziewczyny:-)Ja też muszę Dawidka ściąć ale boję się,że mu już nie odrosną jego piękne loczki,ale muszę bo mu do oczu włoski wchodzą i ma takie dzieciowe piórka i łatwo się plączą.
 
Kurcze, ale fajne włoski mają Wasze dzieci. A Twoja Ola kamilasze to już w szczególności. Wygląda jak kozak z Ogniem i mieczem:-D Moje dzieci przy Waszych to łyse pałki :-D

Ja mam o tyle dobrze z tym marudzeniem, że moje śpią w nocy. Oby im się nie odmieniło. Ja to jestem strasznie głupi człowiek:happy2: Nie dość że dzieciaki okropne i nie mam ani chwili żeby usiąść to ja jeszcze sobie robót różnych nawymyślam. Dostałam dobry przepis na sałatkę z buraków i cukinii do słoików więc oczywiście muszę zrobić. Dynia wielka urosła w ogródku więc też trzeba się za to wziąć. I tak co chwilę coś nowego.

Milla - Ty ostrzeż sąsiadów, że 20 września u Ciebie zlot wyjców i marud. Niech się zaopatrzą w korki do uszu
 
Ale fryzury czadowe, hehe ja mam gdzieś zdjęcie, ale to fryzura ułozona przez mame, bo nam tak nie sterczą hihi. jak znajdę to dam.

Polka gratki dla malców za chodzenie, u mnie Tomuś zaczyna od ponad tygodnia chodzić, jeszcze więcej raczkowania, ale jak mu się coś uwidzi to łazi w tą i we wtą :-p
D chce gonic brata ale jeszcze nie wie, ze jak się stoi i chce się iść to trzeba nóżkami przebierać, no i ląduję na ziemi :-D

Ja mojemu D opitoliłam tylko grzywkę, która też do oczu leciała :tak:

Moje też ostatnio jakoś marudne :sorry:
 
Hihi i mój czuprynek
 

Załączniki

  • 1410336213760.jpg
    1410336213760.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 70
Super czupryny maja wasze maluchy, juz nie moge sie doczekać kiedy moim urosną włoski. Byłam wczoraj z dziewczynami u dietetyka, maja dostać specjalne mleko dla dzieci z refluksem, które zagęszcza sie w żołądku. Trochę mi to nie na rękę z rozszerzaniem diety, bo miałam zacząć dodawać im kleik do mleka, a tak znowu nie wiem co robić.
 
reklama
dziewczyny ja tylko na chwilkę się przywitać. Wrócilismy wczoraj z Kołobrzegu i dzisiaj ogarniam rozpakowywanie, pranie i pocieszanie dzieciaków w związku ze zmianą otoczenia.
Sliczne wszystkie zdjęcia maluchów, które tutaj znalazłam.
Co do marudzenia na spotkaniu to luz, bo ja sąsiadów blisko nie posiadam. Obyśmy tylko pogadać miały możliwość ;-)
 
Do góry