reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
mama ale fajne :tak:już się doczekać nie mogę aż moje takie będą

a to Natan
P1030900.jpg
i Kaja z włosami P1040061.jpg i bez P1040064.jpg :-D

Dziewczyny mam aktualizacje mapy w nawigacji :-) to co 20.09?? bo coś nikt tematu nie ciągnie :baffled:
 

Załączniki

  • P1040064.jpg
    P1040064.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 87
  • P1030900.jpg
    P1030900.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 90
  • P1040061.jpg
    P1040061.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 90
Ja podawałam takie saszetki chamomilla 6 c tak to sie u mnie nazywa a teraz przed urlopem nie mialam glowy i nie dawałam i jeczeli strasznie a wczesniej łagodnie przechodzili jak pisalam teraz idą im dwójki dolne i jest placz a wcześniejsze ( jedynki górne i dolne i dwójki górne) wychodziły im parami ale ja mam tez wisiorki bursztynowe ktore ciagle sa w buzi a tak wogole to sie zaczęli grysc strasznie nawzajem i bic wszystko mam podwójne i takie same bo jest ryk
 
Mama ale oni w=yrośli, jakie przysto=jniaki i fakt parcie na szkło mają :-D jej a ta piżamka czaderska!!!! chce takie!

Justynia ale Natan chłop się zrobił :tak: a Kaja czaderska z tą fryzurą :-D a bez to tez Kaja???

Multimama jakie fajne Twoje dzieci, już takie duże,

Anulfka bedzie dobrze, nie obwiniaj siebie, robuiłaś tak jak lekarze kazali, przecież chciałaś jak najlepiej!

Dziewczyny ja też tego lamentowania nie znoszę! więc współczuję takiego ojojania za uchem :crazy:
 
Emilek-ty żyjesz? Bo sie nic nie odzywasz.

Muszę się zastanowić nad odpowiedzią na pytanie, czy jeszcze żyję? Moje dzieci wzięły sobie za cel, że mnie wykończą i niewiele do tego brakuje:baffled:
Dołączam do mam jęczących dzieci. Zęby, zęby i jeszcze raz zęby. Dzieciaki non stop się drą, niczym się nie zajmą, chwili nie poleżą. Tylko na rączkach i w dodatku trzeba chodzić. Masakra. Nosem się już podpieram.

Co do spotkania to raczej się piszę chociaż nie na 100%.
Byliśmy teraz parę dni na wyjeździe i nie wiem czy mam ochotę z nimi gdziekolwiek wyjeżdżać. Przynoszą tylko wielki wstyd tym swoim darciem. Ale zobaczymy.
 
moja tesciowa tez ma taki sposób, ze jak ktorys placze to ona tak lamentuje jeszcze glosniej oooooooo, aaaaa coooooo się dzieje, oooooooooo!!! Uszy mi pękają. W dodatku caly czas do nich gada a oni się przy niej marudni robią bo ich uszy tez chyba bolą:-) No ale dużo mi pomaga i tak poza tym to jest super babcią.

Kaja wymiata z tymi włosami, ale poczekaj, poczekaj ja zaraz wstawie zdjęcie mojego piżmaka:
taaaa daaaa, jemu te wlosy tak sterczą po każdym spacerze. W ogole mu się tak smiesznie układają
_MG_8804.jpg
 

Załączniki

  • _MG_8804.jpg
    _MG_8804.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 78
Jjka
Jaki czad :-D super napatrzeć się nie mogę. Kaji bardziej stały ale podrosly i klapy.
Emilek
My to mamy samych blizniakow co za tym idzie twoje nie będą same do marudzenia - to będzie spotkanie marud
 
No spotkanie moze wyjsc nieźle jak wszystkie zaczna kwiczec. Tak myślałam Emilek ze i Twoje dzieciaczki zaczęły dawać w kość, masz o tyle dobrze ze śpią w nocy;)
Jjka i justynia niezłe szopy :)
Ja wam pokaże jakiego moja olcia ma irokeza zakreconego
 
reklama
Do góry