reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
karmelova- ooo, to twój Filipek już wstaje, niezle. Ja kupiłam balsam przeciw komarom w Rossmannie firmy Chicco, jest od 1m ż.

no wlasnie dyni poki co nie ma wiec kupuje Hippa. Babydream w Rossmanie jest i to tanszy ale niestety dowalili tam mąki ryzowej a moich ryz zatwardza:confused: W ogole te rossmannowe deserki tez sa zagęszczone ryzem np. grusza albo jabłko.

Mniszek- witaj, oj to długo się zbieralas żeby napisac, az pol roku hehe. No u nas to jest sinusoida. Raz jest lepiej raz gorzej. pierwsze 3msc były koszmarne bo wyli non stop. Potem było super, bo się smiali, bawili i dużo spali. A teraz tak od miesiąca znowu jest marudzenie, marudzenie, krzyki, piski. Znowu na rekach by chodzili, wszystko im się nudzi, zabawki są głupie i beee, mata jest nudna, dziąsła bolą, mało już spia w dzień bo ok 2,5-3h i to w sesjach 40-60min. Ja mysle, ze znowu ich się humor poprawi jak będą siedzieć, bo będą mieli nową perspektywę na swiat, nowe możliwość zabawy. Pozniej znowu zaczna marudzić, a później zaczna chodzic i to już będzie masakra.
 
Dynie kupuję u mnie na wsi, poprosiłam żeby sprowadzili. Jutro będę w tesco jak nie zapomnę to sprawdzę czy mają.
Jjka nasz Filip to daje czadu z tym rozwojem, nie moge go spuszczeć z oczu bo taki psotnik się zrobił. Jak tylko drzwi otwarte zobaczy od pokoju to od razu wieje a jak mu zamknę to beczy. Jak się mu uda zwiać to znowu Lena beczy że sama została, ale dupki nawet nie ruszy :-). Nie wyobrażam sobie jak oboje będą mobilni.
 
tak potwierdzam ze mozna kupic mrozona dyniez Hortexu sama taka kupuje wprawdzewie w polskim sklepie w uk ale skoro tutaj jest to wiadomo ze w polsce tez hheh:) ona jest w kostkach
 
Dynie kupuję u mnie na wsi, poprosiłam żeby sprowadzili. Jutro będę w tesco jak nie zapomnę to sprawdzę czy mają.
Jjka nasz Filip to daje czadu z tym rozwojem, nie moge go spuszczeć z oczu bo taki psotnik się zrobił. Jak tylko drzwi otwarte zobaczy od pokoju to od razu wieje a jak mu zamknę to beczy. Jak się mu uda zwiać to znowu Lena beczy że sama została, ale dupki nawet nie ruszy :-). Nie wyobrażam sobie jak oboje będą mobilni.


Ale on tak jakos z dnia na dzień zaczal raczkować, bo ostatnio jak pisalas, to siadal a tu hop i już się rusza.
No jedyne co zostaje to odgrodzić schody, kuchnie pozabezpieczac i kontakty. Stworzyc bezpieczne srodowisko i niech latają. Ja mam mało mebli w domu i dużo wolnej przestrzeni. Planuje, ze im ta przestrzen obgrodze, uloze rozne zabawki i tam się będą bawic calymi dniami hehe dreams dreams...
 
reklama
Santini- do 15 kropli espumisanu? To sporo. Nam kazala dawać 5 kropli 3 razy dziennie.
Nie radzilabym dawać często mm bo tak jak juz pisala kiedyś jjka brzuszki będą bolec. Antek się bardzo napinal. Teraz 3 godz minimum go trzymam bez jedzenia.

Darunia, mniszek - sliczne dzieciaczki :)

Karmelova- nie polecam w ogóle mrozonek z hortexu. Od mojego m wiem jak takiw mrozonki się przygotowuje - pracowal tam.
Dziecku bym tego nie podala.

Emilek- wy 24 a Antek 27 kończy 4 msc :) zlecialo :)

A my w sobotę idziemy sie bawić na wesele, pierwszy raz zostawie Antka na tak dlugo. Nerwy są:/
 
Do góry