reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

u mnie ze wstępnym praniem, gdy wybiorę eco program jest 4 godziny, zwykły 3.15 przy temp 40 stopni niecałe 3 godziny chyba, jeśli kilka pralek to cały dzień by prało, ale na szczęście mogę władować 7 kilo
 
reklama
gotadora świetny nowy avatar, i super maluchy. Dziewczyny jakie wymiary macie tych mat?
Jjka dodam zdjęcia maluchów w czym były ubrane na chrzcie, na razie nie wiem bo to zależy od pogody, mam kilka zestawów ubran pożyczonych bo nie chciałam specjalnie kupować
Jeśli chodzi o pranie to u nas codziennie idzie pralka, teraz trochę się skumulowało bo nie prałam przez kilka dni z powodu beznadziejnej pogody. Dziewczyny a prasujecie ubrania dzieci?
 
Ja mam program na 40 stopni godzinny -i mocno wiruje 1200 (tego używam najczęściej)
potem 60 - ae 1000 obrotów 1,4
a 60 -1200 obrotów 2,1
innych nie używam - a 90 stopni chyba raz w zyciu uzywałam :szok:
 
Karmelowa ja nie prasuje bo nie mam kiddy tylko mundurki do szkoly czekam asz Mona pralka padnie to chce taka na 9 kd teraz mam na 7 I might jest czasem malo czekam na taka co bedzie jeszcze sama skladala ubrania:-)
 
Karmelova ja mam matę 36 elementów z 30x30 kwadrat, oszukane bo miały mieć 12 mm grubości, a mają może 9mm, w tej chwili mam rozłożone 3 takie maty na podłodze
 
Chyba też się rozejrzę za tą matą, może będzie coś na allegro.
mama jak znajdziesz taki model co składa ubrania to daj znać. ja na razie prasuje ubrania kiedyś tego nie lubiłam ale teraz jest to chwila wytchnienia dla mnie
 
U mnie prasuje tesciowa :zawstydzona/y:od czasu ciazy 98% to ciuchy mezea bo on na elegacko do pracy wiec nie mam wyzutu. A dzis nawet moja mama mi szyla :-) chyba juz tak mi nie przeszkadza pomoc innych.
 
Karmelova ja jak sie wezme za cos to mi ich drzemka nie wiadomo kiedy ucieka caly czas koncentruje sie na dzieciach I na sobie teraz mojego koszule prasuja mi w pralni tez ma czasem spotkania I musi byc po krawatem od jakiegos czasu mam pania do sprzatania hehehe ale zanim ona przychodzi to musze odgruzowywac troche zeby nie byl wsytd ze tacy syfiaze z nas:-) a cos kiedys slyszlam ze jakies maty byly toksyczne jakies z allegro ale ie wiem dokladnie co I jak ja dzis zamontowalam brake bo juz sily nie mialam gonic towarzystwo efekt bramki po guzie na glowe tylko kupilam bramke taka jakby z siatki I glowami sie pchaja do psa ehh teraz musze kupic zwykla szczebelkowa bo nie maja jak sie wspiac I rycza na kolanach
 
A ja niedawno wróciłam od koleżanki,byłam na winku :-D:-D

Dziewczyny ja piorę raz na 2-3 dni... mi sie wydawało, że to dużo, no ale widze że mozna częściej. Ja nie prasuję, nie chce mi się :-p

Widziałam teraz maty w biedronce ale nie wiem czy sa ok bo dokładnie sie nie przygladałam, ale naja nadruki disney.

Moja mata też ciagle rozbierana przez chłopaków, więcej bałaganu niż pożytku :baffled:
 
reklama
Moja mata też długo w jednym kawałku nie poleży:)A ja sterczę jak debil w salonie i usypiam robaki w wózku bo stwierdziły,że się już wyspały i wędrują po łóżeczkach a jak ich przekręcam na plecy to jest krzyk.Oby się tylko nie obudziły jak będę ich przenosiła do łóżeczek.Zasypiam na stojąco:(

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Do góry