reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

JA MAM takie krzesło
LONGLIFE TAPICERKA 4 koła KRZESEŁKO, ruch.podnóżek (4148519818) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
tańsze jak markowe, ma jeden minus tapicerkę trzeba prać nie da się jej szmatką wytrzeć ale zato ładne kolorki. U mnie pranie nie stanowiło problemu.

mama
no ładnie :-D kolejne bliźniaki. czy ja dobrze zrozumiałam że miałaś kiedyś in vitro :confused: a teraz 2x bliźniaki naturalnie??

a ja bym wzięła 2 śnieżynki ;-) bo jak będzie + to po 4 nie wrócisz :-( a mi tak jakoś żal takich śnieżynek - nawet nie moich - że tak na mamusie czekają.
 
reklama
dla mnie trudna decyzja, bo lata swoje mam, więc wolałabym dwa, ale już dobrze wiem że ciąża bliźniacza to ciąża wysokiego ryzyka i ca ja zrobię jak będę musiała znów leżeć? nie mam żadnej pomocy, więc nie wiem jak to będzie, chyba bezpieczniej pojedyńczo. Czasem taki smutek mnie ogarnia,że one tam, że chciałabym mieć je już w domu. Ja wiem,że nie zawsze się udaje, nam się nie udało 3 razy i zawsze były dwa bąble podawane, jednak tamte były bez badań, a te dwa dziabądki też są po badaniach, jak te moje co już rozrabiają w domu. Dziś był prawdziwy szał, nie wiem co w nie wstąpiło. Wreszcie przed chwilą synek po prostu padł, jak leżał na boku i jeszcze próbował walczyć ze snem, zasnął dziś na jakąś godzinkę w wózku, a tak to cały dzień szalenstwa. Córcia nie wiele "gorsza", również dokazywała cały dzien, jednak na chwilę pod wieczór zasnęła, podładowała baterie i dawaj, przed chwilą skończyła swą walkę z sennością, i tak sobie smacznie śpi, uff, cisza ... A ja pobiłam dziś rekord w robieniu ciasta biszkoptowego, które chciałam zrobić od wczoraj. Wczoraj się nie udało, rano już wyciągnęłam naczynia, później produkty, wreszcie po południu zrobiłam i upiekłam, a skończyłam wieczorem, tzn krem do tego... makabra. No ale wreszcie mogłam sprawdzić jak się piecze w nowym piekarniku ( niedawno przenieśliśmy się do drugiego mieszkania). No to będę następne próbować, bo te nie za bardzo mi wyszło, a tyle starań :cool2:
 
gotadora
no może i racja ... a może i po 4 byś wróciła.

u mnie multimama wywróżyła poprawę u starszej i jak by z dnia na dzień poprawa, no mamy tak 1-2 napady w ciągu dnia (przeważnie pod wieczór jak jest zmęczona) dawno już się nie tarzała na ulicy :-) ostatnio wytarzała się na klatce bo nie chciała do domu :zawstydzona/y: ale na klatce - nie na ulicy:tak:. No i wczoraj pierwszy dzień bez pieluchy, 5 par rajstop w 4 h od 15 do 19- dziś znów walczymy.

gotadora
wracając do ciebie może maluchy będą miały większa różnice wieku to będzie Ci lżej. np. taki 2-latek juz jest dość samodzielny.
 
Cześć!Mam małe ogłoszenie:oddam dwa potwory w dobrym stanie,dodam zapas ubrań i pieluch.Polecam:)Normalnie ledwo żyję.Co jakieś 2 godziny mendy się budziły i były wyspane i gotowe do zabawy.Chodziłam kilka razy do salonu i usypiałam w wózku a potem do łóżeczek.Muszę się rozejrzeć za jakimiś pasami do łóżeczek.Justynia cieszę się że Nela się "oswaja"wiem jaka to ulga.Mój już ładnie chodzi,czasami jak jest bardzo długi spacer to się położy na chodniku ale go przekupię czymś albo zagadam i daje radę.W domu też tylko czasami robi awantury ale to już nie to co było wcześniej.Też zaczynamy walkę z pieluchą.Na razie rano robi na nocnik i jak go posadzę w ciągu dnia to przeważnie też zrobi.Nie chce wołać ale widać,że wie o co chodzi.A jak siądzie na nocnik to zejdzie dopiero jak zrobi i podchodzi do mnie i coś mi tłumaczy i pokazuje na nocnik.Ważne,że małe postępy są:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Dzieki za rady dot krzesełka. Chyba się zdecyduje na te Chicco Polly 2w1. Będę polować na używane, bo na nowki mnie nie stać.
A. dzisiaj się budzil co 2 godziny na jedzenie i spac później tez nie chciał, wiec wcale wam jakos nie wspolczuje bardzo:-D
 
Kaja ma 40 stopni po szczepieniu, zbijam jej na 2h i znow to samo i tak od wczoraj :no:

A i swoja droga mam juz dosc swiat a sie jeszcze nie zaczely eh... Dzis Nela dormala swoj prezent (samolot fishera little people - uwielbiam ta serie) chociaz sie cieszyla :-) mamy juz auto i samolot teraz na autobus poluje ljb farme
 
Oj biedna Kaja,oby szybko przeszło.Wczoraj kupiłam Kubie taki samolot w "lumpeksie"za 2euro tylko jakaś chyba starsza wersja.

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
reklama
Multimama
Ja tez uzywke kupilam, nowy u nas ok 100zl- a uzywany 30-40zl. Zabawki nawet na lumpie sa drogie, czasem lepiej przez tablice poszukac. Nela ma tony zabawek wiec uzywane nam nie robia bo nowe i tak po tyg wygoadaja nie ciekawie :-D
 
Do góry