reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Poczekam aż wróciz pracy bo dzisiaj zwozi auta na pokaz jjakiś i nie chce go zastać jak będzie prowadził bo jeszcze skasuje jakąś fure i będę oddawać do końca życia kasę cale szczęście ze mam wizytę teraz to się dowiemy czy aby tam w środku wszystko dobrze nawet nie chce myśleć ze może jest więcej niż jedno:-)
 
Mama- ogromne gratulacje:0 ale ci zazdroszczę:-D, my to na razie nie mamy warunków żeby decydować się na kolejnego malucha. Ale jak staniemy porządnie na nogi to kto wie:)

U nas o ciąży bliźniaków wiedziała w sumie tylko najbliższa rodzina i przyjaciele. 3 miesiące wcześniej poroniłam i wtedy jakoś powiedzieliśmy dopiero po fakcie, a o bliźniakach dowiedzieli się zaraz po newsie że będzie dwójka:) Jakoś wewnętrznie czułam że teraz musi już być dobrze. Reszcie nic nie mówiliśmy i dowiedzieli się dopiero jak chłopaki byli na świecie:) I też były komentarze że czemu nic nie wiedzieli itd.
Mama a ginek ostatnio coś pamietam że mówił że kolejna ciąża może być u ciebie ryzykowna?? Dobrze pamiętam że tam cos się działo??
 
Maggi przy kolejnym CC usunąć mi na pewno macicę co do jajników to podejmą decyzje to jest konsekwencja tego ze mnie cieli w dwóch miejscach tzn mam dwie blizny na macicy wierze ze mi się nic nie rozejdzie tym razem w środę IDE na bardzo szczegółowe USG to będę wiedzieć jak ma się moja biedna macica i lokator:-)
 
mama i ja dołączam się do kciuków - na pewno będzie wszystko dobrze w brzuszku :tak:. Mój dr ( a jest to bardzo dobry lekarz) powiedział mi,że niby lekarze zalecają rok odpoczynku od cc, ale nie jest to tak na prawdę potwierdzone badaniami, także można wcześniej. U ciebie już minęło ponad 10 miesięcy, więc na pewno wszystko ładnie się pogoiło. A taka duża rodzina to prawdziwy skarb!
 
reklama
Mama- w takim razie trzymam kciuki żeby wszystko było w jak najlepszym porządku z lokatorem i jego domkiem:-) Tatuś pewnie padnie z wrażenia:) hihi
 
Do góry