reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Cześć!godzina 6 i robaki wyspane ale jeszcze walczę:)

JUSTYNIA gdzie jesteś???


Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama - Super!! Gratulacje
:tak:

Multimama- jestem jestem, czytam w miarę na bieżąco ale był temat mrożący krew w żyłach wiec stwierdziłam że was nie czytam :zawstydzona/y: bo nie wiem co bym zrobiła jak by coś się stało moim maluchom:wściekła/y: a ciężko napisać mi coś konstruktywnego na pocieszenie - bo nie wiem czy ja bym dała sobie radę. A pustych słów lepiej nie pisać.

U mnie Natan ma już 2 zęby, pierwszy był 2.04 a nie drugi 04.04 ;-) mnie dopadło przesilenie wiosenne i nie mam sił na nic. ledwo maluchy noszę.
Co do rozwoju maluchów, to moje jakieś zacofane, Natan ledwo się rusza, z Kają lepiej ale o przewracaniu sie na boki nie ma mowy :zawstydzona/y: a mi tak się nie chce ćwiczyć, usprawiedliwień mam wiele ... ale chyba to lenistwo. :crazy:

lilonka- mamy pytanie kiedy odzywałaś @?? bo moje maluchy za chwile mają 5 m-c, ja ściągam mleko co 5-6h a @ brak :confused:
 
Lilonka najlepszego dla Kluskozaurów !!!! To naprawdę szokujące jak ten czas leci :szok::szok: Pora ponownie zmienić forum :-) W kolejce następne są Kretowinki, a potem my. Kurcze muszę się zabrać za jakieś menu. Lilonka porzuć pomysły.

My wczoraj zaliczyliśmy basen. Jak dziewczynki skumały, że w kołach w basenie mogą chodzić to śmigały, aż miło.
 
Jusstynia jak ściągasz to tak jakbyś karmiła i dlatego jeszcze nie masz@mi lekarz chyba mówił,że wszystko wróci do 3 miesięcy od zakończenia karmienia.Chociaż czasami dziewczyny dostają@ nawet jak jeszcze karmią,na to nie ma reguły.A co,już tęsknisz za tą przyjemnością :)?

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
polka6
to dobrze :-) hehe nie jestem sama :-D
ja mam nie niedoczynność jajników i normalnie miałam okres czasem co 90 dni :baffled: ale to już niedługo 5 m-c wiec chyba już pora :confused:
Mam nadzieje że to rozdrażnienie i zmęczenie to objawy nadchodzącego @.
 
Mi lekarz mowil, ze w przeciągu 6tyg od momentu calkowitego zaprzestania karmienia @ powinna sie pojawić.A ty sciagasz wiec chyba dlatego jeszcze cie ominęło.
 
Mama290- gratuluje:)

Anulfka- kangurowalam juz;) co prawda jeden raz ale bylo to wspaniale uczucie:) Franio sobie mruczal pod noskiem:*
Antosia jeszcze nie kangurowalam ale mysle ze niedlugo i z nim posiedze:)
Super ze u Ciebie maluszki lepiej, spore postepy zrobili:)

Mati84- ja juz jestem gotowa na przyjecie chlopcow w domu:)

Maggi81- dzwonimy codziennie do lekarzy, wiec mysle ze mamy dobry kontakt. Ogolnie personel mily:) i dobrze nas juz znaja:).
Pieknych masz synow:)

A u mnie nowosci- Antos sam.oddycha, bylo podejrzenie infekcji ale lekarze szybko zareagowali i sytuacja na razie jest opanowana:) zaraz zadzwonie i zobaczymy czy wszystko sie utrzymuje.
 
Justynia @ dostałam w styczniu - 9,5 miesiąxa po porodzie :-) wcale mi się nie śpieszyło.
Tigla - my robiliśmy w restauracji, bo w bloku warunków brak, więc menu restauracjyjne. Z resztą ja w pracy, to nie wiem kiedy miałabym to przygotować ;-)
 
reklama
IMG_20140408_154459.jpgdziś poszłam śladami multimamy i poszłam po Nele na pieszo sama z maluchami. Od jakiegoś czasu zrozumiała że idziemy na plac zabaw i w miarę szła, dziś zaryzykowałam... i udało się szła na 4+ , 1/2 drogi na 5+ a od placu zabaw na 3 :-D ale i tak super bo obyło się bez tarzania, jedynie 2-3 razy powiesiła mi się na ręce :-) wiec jest to dla nas wielki sukces :-D

a dziś spotkała mnie niespodzianka, Natan jest raczej mało ruchliwy (możliwe że to usłyszał) i dziś jakąś godzinę temu zaczął na bok się obracać :szok: siejemy się z mężem że długo mu zajmie jak na brzuch się przewróci bo ma rękę za nisko, a on cyk i na brzuch . Stwierdziliśmy że ma miał fuksa, a on cyk na plecy i za 2 min. cyn na brzuch :tak: ciekawe czy jutro będzie o tym pamiętał :confused:

a to moj maluchy dziś na spacerze (pomysł zaczerpnięty z forum chyba od lilonki)
 

Załączniki

  • IMG_20140408_154459.jpg
    IMG_20140408_154459.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 59
Ostatnia edycja:
Do góry