reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

U mnie tez się pytali kto jest w ciazy a później czy to moje dzieci tylko mi zepsuł niespodziankę mojej siostry chłopak bo nnapisał komentarz ze jajko z dwiema niespodziankami my jz powylaczalismy tel ale miałam z 40 nie odebranych połączeń ciekawe ze z niektórymi znajomymi to się z Rok nie widziałam dużo osób miało mi zazle ze się nie chwalilam ze niby ukrywalam ja większość ciąży przelezalam to miałam w nosie żeby obwieszcza wszem i wobec zresztą byłam w liuchej formie i juz ostatnia rzeczą były tłumy odwiedzających kto miał wiedzieć to wiedział i juz
 
reklama
Mama mamy takie samo podejście do tych spraw.U mnie jeszcze było tak,że jak mnie tu widzieli znajomi to oczywiście gratulowali a zaraz potem przeżywali,że tak strasznie ciężko mi będzie z trzema małymi dzieciakami,że jak ja sobie dam rade u w ogóle tragedia.Każdy tylko czeka aż nam się noga podwinie.W Polsce nasi wydawałoby się "dobrzy"znajomi na wieść,że jestem w ciąży z pierwszym synkiem powiedzieli"o to teraz już wam nie będzie tak szybko szła budowa domu bo dziecko was spowolni".nie pomyśleli tylko o tym,że to nie Polska i tutaj nas stać na dziecko i budowę jednocześnie.Ci ludzie są tacy zawistni
 
A juz najbardziej draznily mnie teksty co pewnie wpadka nosz kuswa co ja mam 16 lat a to juz szczególnie rodzina po co ci te dzieci zwariowalas urobisz się po same pachy i dlatego jakby co milcze jak zaklęta juz się nasluchalam wystarczy mi
 
O tak!Pomimo tego,że otwarcie mówiłam zaraz po porodzie,że już planujemy kolejne dziecko to wszyscy i tak byli przekonani,że to była wpadka bo kto normalny ma świadomie dzieci w tak małych odstępach czasy.

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Dziewczyny to ja tak jak i Wy też nikomu o ciąży nie mówiłam, a zdjęcie na fb dałam jak chłopcy mieli miesiąc i zaczęły się wiadomości :p i tez nie raz słyszę, że ja głupia bo chce jeszcze dziecko, że po co, że nie te czasy, nosz kurde to moja sprawa a nie ich nikt za mnie dzieci nie wychowa i nikt mi na nie płacic nie będzie więc co ich to obchodzi? Ja mam 4 rodzeństwa i wiem jakie jest fajne dziecuństwo jak się ma z kim bawić, póxniej pogadać, a teraz spotkać....chce żeby moi chłopcy mieli jeszcze rodzeństwo, żeby nie byli tylko sami gdy nas kiedyś zabraknie.

Mama trzymam kciuki za pozytywny test!

Dziewczyny czy któraś z was miała odklejające się łożysko w ciąży? moja sis jest w ciąży 12tc i kilka dni temu trafiła do szpitala bo miała plamienia i lekarze nic nie stwierdzili, a dzis okazało się, że łożysko się odkleja....czytam na necie ale scenariusze tragiczne...
 
Który to może być tydzień,jak podejrzewasz?wspaniałe uczucie zobaczyć dwie kreseczki albo plusik:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
reklama
Do góry