reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Elala w marcu mam wizyte u neantologa I obgadam z nim kwestie głów :-) mam pare zdjec więc mam porównanie różnica minimalna daje zwiekszona dawkę d3 nie spia na poduszkach bo poprstu nie chca a ja juz nie mam siły ciągle ich wybudzać w nocy cały dzie praktycznie są na brzuchu zeby to my mamy ale w dziąśle:-) czuć pod palcmi ale nic nie widać tzn są jakieś białe kropki ale coś ma się na rzeczy bo przesikują mi pieluchy I robią po 5 kup dziennie drugi dzień z rzedu bylismy na spacerze wow dzis dla odminy padało pół dnia a nie cały:-) I trenujemy picie samodzielne z butelek Max cierpliwszy to wypije Olek dwa łyki I butelka fruu za łóżko a I kapiemy sie już w dorosłej wannie:-)
 
reklama
Dziewczyny, dzięki za wszystkie rady. Bez was to już bym zwariowala.
Justynia- smoczek się nie sprawdzil, on jak wpadnie w szal nic nie chce wziąć do buzi.
Elala- smoczki o roznych przepływach? Tzn ze najpierw np. miał smoczka w butelce +1, za chwile zmienialas smoka na +3 i tak dalej, dobrze rozumiem? Czy coś innego masz na myśli?
 
Elala ja widzę poprawę w kształcie główki synka :-)

co do pomidorów to faktycznie, te które samemu się przeciera to są jakieś mniej gęste i czerwone, ale za to smak zupełnie inny. Ja miaam od mamy, mamy działkę i mama co roku w szklarni ma pomidory, bez porównania do tych sklepowych
 
Elala to fajnie,że śliwki pomogły:)a co do główki to u mnie już prawie nic nie widać,nie wiem czy to zasługa wit d czy dlatego,że Dawid cały czas kręci głową i plackiem już nie śpi tylko na bokach:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Elala gratulacje zębolka!!! no i kupki :)
co do główki ja nie widzę poprawy :confused2: no ale chyba nic z tym nie zrobię, bo już kilka miesięcy jest tak samo.

Hihi i my mamy zębolka :) ale nie u Dominika który już tak długo ząbkuje, tylko u Tomusia po którym nic nie było widać, dopiero dziś patrze a tam ząb chyba z dwa dni temu wyszedł bo już taki duży jest :p no każdemu życzę tak ząbkującego dziecka
 
Ostatnia edycja:
Bibiana mój starszy tak ząbkował:)wiem,że teraz już takiego szczęścia nie będę miała:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Cześc
Dawno się nie odzywałam. Byliśmy w końcu na wizycie u gastroenterologa i mamy mieć usg w pon, bardzo się stresuję bo u Dominika Pani doktor podejrzewa zwężenie odźwiernika. Do tej pory byliśmy na bebilonie Pepti teraz już mamy Neocate LCP bez refundacji kosztuje 150zl. Mam nadzieje,że to alergia i nic poważnego. Ale.... chcą nas zatrzymac w pon w szpitalu na diagnostyce. I tu moje pytanie jak wygląda taki pobyt w szpitalu z dziećmi jakies swoje rzeczy można mieć, z tego stresu zapomniałam się lekarki wypytać jak tylko usłyszałam słowo szpital. Nenonatolodzy mnie przestrzegali bo to skupisko bakteri, wiem wiem o tym ale co zrobić kiedy badania są konieczne a nie zrobią niektórych bez pobytu w szpitalu :-( ? bo nawet nie będe do domu wracała, żeby nic nie przeoczyć nie chce ich nawet na chwile zostawic. :-(

JJKA co do smoczków, my zatrzymalismy sie na NUK 1 polecali nam go od początku Nenonatolodzy i Neurologopeda i mamy teraz 1 r. M do mleka modyfikowanego dwa rodzaje lateksowe i sylikonowe i tez zagęszczam Nutritonem we wczesniejszych tez powiekszałam dziurki ale to powodowalo ze chlopaki potrafili się zachłysnąć. W tych smoczkach jest odpowiednia dziurka i piją normalnie.

Gratuluje wam ząbków dziewczyny jest to ogromne przeżycie dla mamy, każdy kolejny krok na przód u naszych dzieci nawet ten najmniejszy powinien być powodem do dumy, nawet gdy czekamy na niego tak długo :-)
 
NAPIERAJKA a jak u Ciebie ? jak wogóle wygląda cała ta operacja i czy długo trwa ? Mam nadzieje, że jeśli się odbyłą to jest wszystko w porządku trzymam za Was kciuki
 
reklama
Cześć!ja wpadam na chwilę dać znać,że żyjemy:)u mnie zaczyna się ostra jazda:)maluchy są wszędzie Maja pełza z prędkością światła a Dawid raczkuje prawie biegiem:)dziwne to troszkę bo Dawid nie bardzo chętny do obrotów,siedzieć nie potrafi i a tak śmiga:)teraz to oczy mam dosłownie dookoła głowy:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Do góry