reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Bibiana, no to masz co nosic. Dla porownania moje 7,5 miesieczne zuczki wazyly tydz temu Lena 8.500kg a Kubus 7.900kg i na drobniutkie nie wygladaja.
Gotadora a twoje dzidzie tak bardzo sie zmienily.wydaja sie byc do siebie podobne, ba nawet badzo.
Karmelova przedewszystkim grztulacje. Ojoj jak ja sobie przypomne moj srach na poczatku to teraz usmiecham sie pod nosem. Dasz rade, bedzie dobrze.
Meggi ale super te kola, a twoje dzieci tak fajnie w nich wygladaja. Musze sie rozejrzec czy w uk podobne mozna dostac.
 
reklama
Bibiana - wow Tomuś chyba przegonił Maciusia ;-), bo on ważył 9055 na 7 miesięcy i tydzień. Ale mój kręgosłup też dostaje w kość. Prawie 20 kg dzwigania.
Maggi - mam kontakt z Miss. Żyje :-) Pisze mgrkę, przeprowadzają się, no i wspinające się wszędobylskie Ludziki :-) Cóż więcej potrzeba żeby wypełnić dobę do reszty.Co prawda cała czwórka zaliczyła jelitówkę, ale teraz już jest dobrze.
Powiem Ci, że ja też cieszyłam się, że Maciek pierwszy stawał, bo niby łatwiej ogarnąć ;-) ale przy Zuźce jest dwa razy gorzej. Skubana patrzy co robi Maciek i chce to samo, a nogi jeszcze nie takie :-) Generalnie młodzi opanowali już szuflady i szafki, więc przybyły mi nowe elementy dekoracyjne :-) Przyciśnięte kilka razy palce nic ich nie nauczyły :-) Chodzisz z maluchami do aquaparku? Może kiedyś się zgadamy? Dokoptujemy jeszcze Gloriane i będziemy siać bliźniakowe zniszczenie :-)
Elala - ale piękne kostiumy mają maluchy :-) Śliczności :-)
Maggi - niewiarygodni są ci Twoi chłopcy :-) ślicznie wyrośli i najważniejsze że świetnie się rozwijają.
Gotadora - Twoje szkraby to jak na drożdżach rosną :-) i faktycznie podobni. Jak mi pani doktor powiedziała - widać że z jednej matrycy :-) A nocki już lepsze? To już ten czas że kolki mijają. Życzę żeby teraz było już spokojnie :-)
 
Gotadora to super że się schował :tak: jak już nie wyszedł to raczej nie będzie wychodził.

UWAGA UWAGA znana mi jest waga moich chłopaków, tak więc Tomasz wymiata wagowo:szok::szok::szok::szok: 9300!!!!!!!!!!!!! a Dominik 7900 lekarka zdziwiona bo mało jedzą, ale powiedziała, że Tomasz spokojny dużo spi więc lepiej rośnie no i inny metabolizm mają, mam się nie przejmować że taki wielki :-D no chyba że bym go przekarmiała, ale nie, wogóle powiedziała ze duży chłopak jest :)
 
Bibiana wow! gratulacje! ale duży chłopak! Dominik też świetna waga :tak:

Lilonka :-) tak, już noce lepsze :-) Norbuś zasypia około północy, niestety zanim zaśnie jeszcze musi się trochę poprzeginać i pomarudzić, ale to nic w porównaniu z tym co było. Polubił łóżeczko, smoka ( dostaliśmy takie przeźroczyste proste ze szpitala w paczce i ten mu odpowiada, a Martusi nie) i śpi czasem nawet do 7 rano, wtedy zje i znowu trochę śpi, budzi się ok. 9-10tej siada wtedy w leżaczek i sobie patrzy i rozmawia, a my możemy odpocząć po nocy, bo niestety Martusia nadal marudzi do ok. 4 rano. Dziś na pewno to był brzuszek, bo płakała biedna. Dla małego daje bebilon pepti z enfamilem - pół na pół, a dla Martusi bebiko z enfamilem. Norbuś lubi sobie popić herbatki ( hippa), a Martusia nie chce, pluje nimi. Szczególnie Norbik nie może się doczekać kiedy zacznie chodzić, aż cały się rwie żeby już. Dziś nawet na macie troszkę podszedł do góry maty. Spodobały się im książeczki dla niemowląt, także każdego dnia coś nowego :-)
 
Bibiana :szok: przekazujemy Tomusiowi zaszczytne miano pierwszego Kluskozaura:-D Maciek na 8 miesięcy miał 9500:-)
Gotadora - kurczę biedna Martusia- oby to się jak najszybciej uspokoiło. A ze smokiem - Maciek żadnego nie zaakceptował.
Kurczę moje maluchy pospały na drugiej drzemce aż 30 minut. a myślałam że spokojnie sprawdzę sobie parę rzeczy;-)
 
Bibiana - czym Ty karmisz Tomka :-) waga mega.

Właśnie w tym momencie Lenka zaczęła raczkować.

Lilonka - moje bąble to śpią w ciągu dnia maks pół godziny zawsze, no chyba że są na spacerze to trochę dłużej.

Moje bąble z gatunku wagi piórkowej - Tomek 9 kg, a Lenka 8,5 kg.
 
Bojka gratulacje dla Lenki!!!
o to Twój Tomuś ma taką wagę jak mój :-D:-D

kurde wiecie daje mu golonko i 5 razy w tygodniu hamburgery ale czy to z tego ta waga to nie wiem :-D:-D

hej ale mama mnie pocieszyła i mówi że mój brat na 4 miesiące miał 9 kg, na pół roku 10, a ja jak byłam mała to też z tych większych dzieci byłam (do dziś mi to zostało :-D)

a i wzrostowo D 68 cm i T 73 :-)

Lilonka mam nadzieję, ze szybko ktoś Tomcia wyprzedzi :-D

Gotadora moje dzieci średnio ze smokiem a kurde dużo bym dała żeby go zechcieli, Dominik do snu jeszcze pociągnie, choć teraz przy ząbkach to ni echce, Tomuś jak jest głodny i śpiący to zamiast mleka woli smoczek :-D:-D
 
reklama
Bojka - pół godziny to marnie;-) Moi w standardzie 2 razy po 1,5. Chociaż Zuza ostatnio przebudza się po jakiejś pół godzinie i trzeba się z nią położyć to dosypia (przy okazji ja też). Ale czasem mi to zupełnie nie na rękę, bo mogłabym w tym czasie coś domu porobić. A jak Ci spią w nocy?
Gloriane - to Stach spadł na 3 miejsce w klasyfikacji Superklusków:-D
 
Do góry