reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Bibiana - chłopaki do schrupania i tak też myślałam że dajesz Tomkowi fast foody dlatego taka waga :-D

Lilonka - zasadniczo jak wypiją mleczko ok 19.15 to śpią do 5.30 czasem troszkę dłużej zdarza się np do 7 (ale rzadko) wypiją mleczko i śpią do ok 7-8. W ciągu tygodnia budzą się po 7 bo ja wtedy też wstaję bo Iga idzie do przedszkola, ale w sobotę i niedzielę potrafią do 8-8.30 pospać. I regułą jest że idą na drzemkę ok 10, a później to zależy czy jest spacer czy go nie ma.
 
Łomatko Bojka- anioły a nie dzieci:-) u mnie po 2 pobudki na głowę - koło 23 i 4. A czasem i 3. No i tylko cyc wchodzi w rachubę, więc od ponad 9 miesięcy żadnej nocy w całości nie przespałam:-(
Bibiana - chłopaki-słodziaki:-) ale wagi jakoś specjalnie po nich nie widać:-) chyba że ja przyzwyczajona;-)
 
Bibiana chłopaki słodziaki a waga Tomka jest miażdżaca bo moj Wojtek ledwo co do 7 kg dobija :-) widzę karmisz już ich w jakiś krzesełkach? Moje w bujakach szamią i nie nadążam im lyżek pakować do buzi bo jest krzyk za jedzeniem.
Gloriane Twoj Stachu też wage ma super ale nie widać ze zdjęć żeby jakimś grubaskiem był tak samo jak Tomciu bibiany i kluskozaury lilonki:-)
Gotadora Twoje jak na swój wiek to też ładnie waża i sa podobni do siebie:-)
 
Lilonka po Tomusiu tam jeszcze widać, ale po Dominiku w ogóle ;-)

Bojka to moi spią podobnie w nocy :-D

Polka w bujakach nie ma szns ich karmić, Tomuś od razu siada i się wygłupia bo usiądzie i bach leży, i tak co chwila, a Dominik przekręca się, a w krzesełkach wygodniej bo są tacki i oparcie Tomuś ma bliżej plecków więc już się tak nie wygłupia.
 
Tak Was podczytuję, niestety bez weny na pisanie, ale jak zobaczyłam ile Wasze dzieci ważą:szok: to się muszę odezwać.
Moje mają po 7.7 i 7.5, a nie wyglądają na wychudzone. Jedzą ładnie-nie narzekam, ale są bardzo ruchliwe, więc może to spalają. Musieliśmy zbudować blokadę w pokoju, bo nie nadążałam ich łapać-a mamy kominek i kota, któremu też należy się trochę odpoczynku od czupiradeł.
A odnośnie kół do pływania to ja ze swej strony polecę takie : KOŁO SWIM SAFE do nauki pływania Bestway - 32096 (3828293078) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Bibiana WOW chłopaki malowane I ta waga:szok: u nas Max złote dziecko wszedzie się naje a Olek najlepiej to go przywiązać ja jak go karmie to jedzenie fruwa I jest wszedzie :-) rozbieram go z reguły prawie do naga bo nie nadąząm z usuwaniem plam zaczełam uzywać mydła odplamiajacego I nawet usuwa plamy ale jestem w szoku bo chłaopaki tak z dnia na dzień zaczeli sie poruszać tzn pełzać przekręcać jak tak szybko zaczna łazić to ja nie wiem :baffled:wczoraj usiadłam na podłodze w kuchni I sie lekko przeraziłam że nasz dom to istna pułapka muszę kupić pare bramek kojec a I nabiłam Maxowi guza chcialam mu pokazać karuzele a on bam głową:-) a że ona ciężka to się udezył ale nic nie płakał doiero się zorientowałam jjak mu wyrosła gulka na czole :baffled:
 
Hmm, ta cisza na forum to chyba znak ze nie tylko mi blizniaki dają popalić.
Dzis Lenusia chyba lewa nozka wstala bo wszystko bylo na nie. Jedynie rączki mamy przynosily ukojenie. Także caly dzień spędziłam dźwigajac moje kochane 8 i pół kg. Padam
 
Bibiana
Super dzieciaki!! a jaka imponująca waga :-D teraz pewnie już zwolnią z przybieraniem

a u nas z wagą licho, maluchy tylko 100g przybrały w tydzień i muszę wieciej dokarmiać pomimo tego że łanie śpią po cycku :-(
w domu zabrałam się za odgruzowywanie mieszkania po mojej niedyspozycji ciążowej;-) może dziś uda mi sprzedać wózek po córce. I czekają na mnie jeszcze inne przedmioty;jak patrze ile mam tego w domu i na strychu to sklep bym mogła :-)otworzyć
 
reklama
Hi girls :-)

a ja muszę pochwalić moją Martusię :-)

drugą noc spała! bo dotychczas to myliła noc z dniem i spała w dzie. Wreszcie! i się zsynchronizowały mi dzieciaczki, razem jedzą :-)
 
Do góry