reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

ds1.jpgPrzedstawiam Wam moje skarby Filip i Lenka
 

Załączniki

  • ds1.jpg
    ds1.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Gotadora - świetne wieści :-) niech maluszki spokojnie przesypisją nocki, bo Tobie przyda się trochę wypoczynku.
Karmelova - ale słodziaki :-) aż nie chce się wierzyć, że moi też byli tacy maleńcy.
Elala - żebyś wiedziała, dokazują za 4 :-) oj teraz dopiero zaczyna się poziom "hard" macierzyństwa.
 
Karmelova ale słodziaki i tak jak Lilonka pisze nie chce się wierzyć że nasze takie małe były :)

Gotadora super że nocki lepsze oby tak dalej :)

Lilonka mówisz, że już wskoczyłaś na poziom hard? :-D ja się cieszę że u mnie akurat będzie ciepło bo i na spacery częściej i łatwiej wychodzić ;)
 
Karmelova slicznosci malutkie:-)
Gotadora zeby Martuska przesypiala juz nocki tak zawsze :-)
Pytanie do dziewczyn ktore uzywaja butelek dr browns, jaki smoczek jesli podajecie kleik z mlekiem? bo chce kupic a nie wiem jaki,ten Y jest do kaszki ale napisane jest ze po 9 mcu a bable 6 beda mialy dopiero,na smoczku poziom 2 w ogole nie chce leciec
 
Ja wprawdzie używam Aventa ale problem miałam do niedawna taki sam. Wieczorem podaję kleik, ze zwykłego smoka nie da rady, do kaszki dławiły się:/ Kupiłam smoczek trójprzepływowy...rewelacja!!!!!!!:-)

Dziewczyny...dziś przenoszę Maluchy do ich pokoju na noc...Jestem zdruzgotana:blink: Wiem, że trzeba ale mam złamane serce.
 
Polka ja ponacinałam smoczki bo my za kazdym razem pijemy z kaszka ale próbowałam smoczków przeznaczonych do mleka z kaszką ale nie chcieli pić zapewne słyszeliście o tych blizniakach z włocławka aż ciarki po plechach łażą Gloriane :szok: wow ja to chyba bede spać ze swoimi dopóki nie skończą 3 lat u nas też poziom hard a od poniedziałku mój emek wraca do normalnej pracy I zaczynam jazdy do szkoły to dopiero bede mieć hard:-) bo ja prawka nie mam I zostaje mi komunikacja miejska:baffled:
 
reklama
Karmelova- cudne maluszki:)
Polka- my jestesmy na avencie wiec średnio pomogę.
ja kaszki daje z łyżeczki a kleik służy nam tylko do zageszczania wieczornego mleczka.
Gloriane- wielki krok przed wami:) ale po tygodniu zobaczysz jak o wiele lepiej i ty i oni sie wysypiacie:) moi poszli do swoich pokoi jakoś po 4 miesiącu, Miko od razu zaczął przesypiać cale nocki a Mati do tej pory budzi sie tylko raz na jedzenie:) wiec w miarę ok. Tak sobie teraz myślę ze gładko mi to poszło i nie panikowalam bo do tej pory używamy monitory oddechu, gdyby ich nie bylo to juz tak szybko bym chłopaków nie przeniosła:)
Gotadora- gratulacje i oby teraz dzieciaczki juz każda nocke tak ładnie spały.
Mama- straszne to co sie zdarzyło w tym Włocławku chyba bym tych lekarzy pozabijala:/ nie wyobrażam sobie jak czuje sie teraz ta kobieta, musi przeżywać koszmar nie do opisania:/ Na naszym forum tez są dziewczyny ktore straciły swoje maluszki z różnych powodów ale chyba żadna w tak zaawansowanym tygodniu ba w sumie przed samym porodem:/ Tyle czasu czekali na te dzieci, powiem szczerze ze ja jakoś po tej wiadomości nie mogę sie pozbierać,nie wyobrażam sobie nie miec moich chłopaków masakra..... Jacy by nie byli i jak by nie dawali w kość matce każdego dnia dziękuję ze są i zdrowo sie rozwijają:)
Lilonka- u mnie też poziom hard:) Mati wstaje przy wszystkim co napotka na swojej drodze czy to miś czy brat nie ma różnicy:) gania za kotem jak tylko go zobaczy hihi przesmiesznie to wygląda a Miko też zaczyna dupako w gore podnosić wiec za chwile pewnie wystartuje a matka osiwieje hihi. Wspólny wypad na basen super pomysł :)my może w tym tyg będziemy sie wybierać bo maz wraca na tydz do domu;)to trzeba to wykorzystać hihi a wam jakie dni i godz pasują? Gloriane a wy byście też dołączyli???
Tigla- pokaż nam no swoje panny:) i odzywaj sie czasami bo tak mało nas tutaj z tych starszych forumowych ciotek:)wiesz co tam u kretowinki?jak jej maluchy?
 
Do góry