reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

my, jeśli się okaże że dla wcześniaków sa za darmo, to szczepimy - szczególnie jeśli planujemy wysłać dzieci do żłobka
-----------
dziewczyny od kilku dni jakaś masakra !!! młode jedzą w trzy światy, dzisiejsza nocka to w ogóle wyj...a w kosmos z jedzeniem...już nie wiem ile im mleka robić, bo raz jedzą dużo a raz tyle co kot napłakał a potem się budzą i jest kwękanie - z mężem już powoli wysiadamy ... szczególnie że do 1 w nocy siedzimy żeby je nakarmić a one , tak jak dzisiaj , już o 4 się obudziły głodne !!!! zjadły troszkę i po 15min ryk - więc je dokarmiłam i do 6 z nimi siedziałam, potem wartę przejął mąż ...
 
reklama
Rabbit my będziemy szczepić, przy czym nasza Pani doktor powiedziała że załapiemy się na bezpłatne.

Tossa moje jak były w tym wieku to nie było zmiłuj i budziły się przez cały dzień i noc co 3h.

Palinka zielony katar:/współczuję, żeby tylko na płucka nie zeszło. Zdrówka.
 
My o dziwo od wyjścia ze szpitala jesteśmy na zwykłym bebilonie, innego nam nie polecali.
Nim się obejrzysz a będą mieli 4 miesiące, ja też nie wiem kiedy to minęło:)
 
reniu bo my na razie lecimy na bebilonie nenatal i się zastanawiamy jakie nam pediatra poleci mleko następne - ja właśnie podejrzewam że powie zeby ciągnąć bebilon tylko że 1
----
ostatnio ze zmęczenia i niewyspania chciałam dziecku podac smoczek bo leżało w leżaczku obok łóżka i się zrąbałam z wyrka... dobrze że na malucha nie spadłam...
 
my, jeśli się okaże że dla wcześniaków sa za darmo, to szczepimy - szczególnie jeśli planujemy wysłać dzieci do żłobka
-----------
dziewczyny od kilku dni jakaś masakra !!! młode jedzą w trzy światy, dzisiejsza nocka to w ogóle wyj...a w kosmos z jedzeniem...już nie wiem ile im mleka robić, bo raz jedzą dużo a raz tyle co kot napłakał a potem się budzą i jest kwękanie - z mężem już powoli wysiadamy ... szczególnie że do 1 w nocy siedzimy żeby je nakarmić a one , tak jak dzisiaj , już o 4 się obudziły głodne !!!! zjadły troszkę i po 15min ryk - więc je dokarmiłam i do 6 z nimi siedziałam, potem wartę przejął mąż ...
hehe Tossa witamy w realu, u mnie budzily sie co 3 godz jak w zegarku potem doszly mega prolemy z zasypianiem wieczorem, usypiali szczegolnie Stas dopiero ok 23.30:baffled:ka:baffled:nal.
Niedawno nastapil przelom, pieknie zaczeli zasypiac sami i spali od 20stej do 01.30-zajebiscie .....bylo bo od 2 dni znowu co 3 godzinki pobutka, a ostatnia noc byla masakryczna, Stasia chyba bolal brzuch i zasna dopiero po viburkolu.
 
reklama
Do góry