reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Witaj Milla po tej stronie brzucha :-)

Różyczka z jadłospisem nie pomogę, bo mamy identyczny :tak: są tylko różnice godzinowe (moje po południu dostają same mleko). Moje dostają jeszcze bułkę z masłem jako 2 śniadanie. A co do zabawek to u mnie mega hitem jest krzesełko FISHER PRICE KRZESEŁKO UCZYDEŁKO DWUJĘZYCZNE T5326 (4006346965) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mają je od grudnia i najwięcej się nim bawią. No i ewentualnie żółw interaktywny ŻÓŁW ALBERT uczy mówi wierszyki 1 rok (3980322462) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , ale to już bez szału. Aktualnie ulubioną zabawką są szczoteczki do zębów :-D

Ja tez miałam znieczulenie ogólne-a skąd pojawił się ten temat ? Coś przeoczyłam ?
 
reklama
hej dziewczyny!
trochę mnie nie było i nie nadrobię wszystkiego, u nas wszystko w porządku, maluchy zaczynają pełzać i z maty już uciekają i jej rogi nagminnie biorą do buzi i przeżuwają, zębów nadal brak a jedna tubka maści na dziąsła prawie wykorzystana:)
napierajka, karmelova śliczne Wasze bobaski, bojka sto lat dla Twoich maluszków, czas rzeczywiście zapierdziela jak szalony
multimama widzę że u Ciebie taka sama sytuacja z włosami, synek więcej córcia mniej:) fajnie wyglądają w chodzikach, a co do tego czy ich używać czy nie to jestem zdania że jeśli to jest chwilowe to jak najbardziej używać:)
milla witaj po tej stronie:)
 
Jjka Napierajka my dzisiaj świeżo po szczepieniu i ważeniu. Tak więc waga Lenki 5200 56cm (waga przy wypisie 2920, 50cm) Filip 4980 56cm ( przy wypisie 2590 47cm). :-)
Mila gratulacje. Nie martw się jak tylko odzyskasz siły to od razu poprawi ci się humor i przestaniesz się dołować i płakać.
 
Karmelova, duże te twoje smyki. Moje są starsze, a przy wypisie miały po 51 cm. Teraz są dłuższe (mają po 63 cm) ale chudsze, mam nadzieję, że po chorobach szybko nadrobią.
Milla gratuluję, fajnie ze dołączyłaś do nas. Nastrojem się nie martw, wiem że Ci trudno, ja pamiętam, że nie chciałam wyjść ze szpitala bo bałam się że sobie nie poradzę, strasznego doła miałam i tez ciągle chciało mi się płakać. To na szczęście mija.
 
Bojka - 100 lat dla Lenusi i Tomeczka:-) Niech rosną zdrowo i zawsze będą otoczeni miłością:tak::tak:
My dziś próbowaliśmy kupić Młodym buty. Masakra. Jestem wykończona, a butów brak. A ceny zwalają z nóg.
Mila - witamy i gratulujemy:tak:
Czuje się jakby mnie przez wyżymarkę przepuścili:baffled: i to razy dwa;-)
 
Jestesmy po badaniach- mocz ok, morfologia tez ale na USG wyszlo, ze Adas ma pelny zolądek mimo, ze jadl 3h temu! Nie ma zadnych zmian tzn obraz odźwiernika jest prawidłowy, po prostu ma bardzo slabą perystaltykę jelit. W poniedziałek ide do pediatry niech daje lekarstwa .k...wiezialalm, ze to nie kolka a jednak tyle czasu czekałam, bo lekarze tak gadali i się mi synek męczyl. Jestem wsciekla i plakac mi się chce!!!!!:crazy:
 
Dziewczyny dzieki za mile powitanie i slowa pocieszenia.
Wierze ze bedzie lepiej z czasem chociaz teraz trudno mi to dobie wyobrazic.
Dzisiaj mielismy trudny kolejny trudny dzien.
Przy okazji mam pytanie jak sobie dawalyscie rade jak bylyscie same z dwojka i oba na raz plakaly w nieboglosy przez dluzszy czas? Czy macie jakiesa magiczne sposoby na blizniaki?
Jjka - czy to co wykryli u Adasia to grozne? Dlugo maly tak sie meczyl?
 
reklama
Jjk wspołczuje najgoze jak cos jest nie tak a dzieci sie mecza Milla ja miałam bujaczki nosiłam w chuście dwoch naraz mozna tez wsadzic w wózek jak kiedyz dali mi popalić pół nocy wyli a ja byłam sama bo moje familia pojechała na wakacje to wstawiłam wózek do sypialni I byjałam ale jakiegos cudownego srodka to chyba nie ma:-) przynajmniej ja nie miałam starałam sie opanować ale to wiem że tak łatwo powiedziec zycze duzo wytrwałości
 
Do góry