reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

A co do dźwięków suszarki, odkurzacza, pralki, (u nas też zmywarki) to niestety dzieciaki się szybko "uzależniają", tak samo z bujaniem do snu (bujaczek, wózek, samochód) i jak chcemy z tego zrezygnować, to mocno protestują....przynajmniej tak u mnie było.... Ale chcąc uspokoić czy uśpić dziecko trzeba sięgać po różne środki ;)

Lilonka, a korzystasz z kojca? Ja się zdecydowałam na takowy, choć fanką ograniczania dzieci nie jestem, ale jak dwójka się rozchodzi w dwie różne strony i dzwoni dzwonek do drzwi... Postawiliśmy więc taki system ogrodzenia na piankowych puzlach i zaczęłam ich oswajać do przebywania w nim od 4 mies.życia. Zajmuje sporo miejsca, ale można wejść do środka i położyć się czy pobawić z dziećmi, bobasy mają sporo przestrzeni, szczeble do prób wstawania, no i są bezpieczne....
 
reklama
Maggi śliczne bąbelki podobne do siebie, Różyczka Twoje szkraby też do siebie podobne i tacy uśmiechnięci :)

Hakima a Twoje przystojniaczki bardzo rózne od siebie, tak jak i moje :tak:

A co do siedzenia, to mój brat zaczął siedzieć w momencie gdy chodził wcześniej nie umiał :baffled:
 
Novamama własnie nikt nie mówi jaki tak naprawdę syf jest w szczepionkach całe dodatki utrwalacze o tym to cicho sza sama szcepionka pewnie nie robi dużej krzywdy my jestesmy na 100% jednojajowi potwierdzone badaniem genetycznym :-) co do fotelików to też zastanawiam sie nad tym monotanym tyłem napewno z isofix :-)
 
reklama
Do góry