reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Miss- bo zapomniałam:baffled::baffled: Twoi chłopcy mają rozbrajające spojrzenia!!!!!

Mama- no myślimy, ale właśnie finanse nas powstrzymują, bo obecne wydatki to pikuś, ale potem szkoła, studia, będą się ccieli kiedyś usamodzielnić i też im będzie chciał człowiek pomóc, a PL jest jak jest, wszystko trzeba samemu kupić/opłacić....a tak dla mnie ciąża i poród był pikuś fakt pod koniec było mi baaardzo ciężko, bo dwójka i do 12 tygodnia rzygałam jak kot, ale nie miałam poważnych problemów ciążowych a sam poród to już w ogóle luz:-D jedynie finanse....niedawno odwiedziła mnie koleżanka na stałe mieszka w Holandi tak dziecku aż do ukończenia liceum nawet głupiej gumki czy ołóka nie musi kupić, w Niemczech wszystkie leki na receptę są za darmo dla dziecka i niezły zasiłek na dziecko się dostaje co masz w PL?!?!?!To nas trochę hamuje, o chcemy też godnie żyć i dzieciom dobry start zapewnić...

Lilonka- czekaj jak się zaczną za włosy szarpać, albo za uszy!!!!Albo włazić jeden na drugiego:eek: nie będę lepiej więcej wymieniać....jak chcesz drugi bujak to Ci pożyczę:-D...i pędź do T niech Cię tam dokładnie obejrzy, nie że znowu coś Ci się tam narobiło!!!!

Marcikuk- dobre z tą fundacją :-D będzie po równo:-). Fajnie,że Ci chłopaki wracają do zdrowia- może to oznaka kolejnych zęboli?!?!?
U nas KAcper zaczyna się ślinić strasznie więc pewni doleny 2 wyjdą, a Ami jak wyszły najpierw prawe górne 1 i 2 , po 3 tygodniach lewa 1 tak od 3 tygodni cisza- śmiesznie to wygląda
 
Ostatnia edycja:
w uk tez w szkole tylko mundurek leki do 16 rż za darmo dofinansowanie jak sie ma dzieci tez jest jakos w PL słabo szkoda że państwo nie inwestuje w przyszłość :baffled: a I dodam że jeszcze mam psa do tej czwórki dzieci:-);-);-);-)
 
Dziewczyny ale dziś produkcja szaleje :-D

Miss oczeta chłoapki mają cudowne :tak::tak:

Lilonka ale masz elegancików :-D wystrojeni no i sliczni

Marciuk ale śmieszki z nich :)

Mama ja bym chciała jeszcze, ale z drugiej strony chyba chce mieć już spokój od pieluch :-D zobaczymy co los nam przyniesie, bo póki co nie jestem ani na nie ani na tak.
 
Lilonka - no ja ci lepiej tez nie bede wymieniac co pozniej sie dzieje :) a dzieje sie duzo. Wesolo bedzie.
U nas Matiemu pierwszemu wyszly zeby i stanal w miejscu teraz jest 5-2 dla Filipa.
Czy u was tez jest wyrazna dominacja jednego blizniaka?
Ja sie smieje ze jakbym byla tygrysiaca i male by musialy walczy o przetrwanie to Mati by nie mial szans. Filip uwielbia wszystko czym aktualnie zajety jest Mati. Ale tylko w domu. W przedszkolu nie ma problemu. Kazdy sie zajmie czyms innym i spokoj. A w domj lepiej ie mowic. Filip wlazi na Matiego wszystko mu zabiera (nawet pieluche spod pupy) je jego skarpetki uwielbia jego uszy itp. Ale Mati ostatnio sie troszke nauczyl i jak widzi ze Filip sie zbliza to on myk i ucieka (no ale brat i tak go w koncu dopadnie) no i Mati wszystko lize. Doslownie wszystko nawet podloge wiec czasem jemu sie uda dopasc brata i samkuje jego wlosy. Pozniej Filipcio troszke ulizany jest :))))
 
haha Marciuk ale się uśmiałam z Matiego :) moje chłopaki jeszcze małe, ale jak ich kładę obok siebie to tomuś już myk do Dominisia i tak jak Twój Mati liże bratu głowę :baffled: oj już po waszych wpisach czuje jak będzie wesoló w domu :-D
PRzynajmniej podłóg nie musisz myć :-D:-D
 
Hahaha:-D dobre Marcikuk - u nas to Maciek zjada Zuzę (ręce, nogi, a dziś nawet plecy podczas wietrzenia pupek), bo bardziej mobilny jest. Za to Zuza zabiera mu grzechotki i inne zabawki z łapki;-) już któryś raz przyuważyłam, że spryciula odkłada swoją i hyc za Maćkową:-D
Miss - chyba nie napisałam, że chłopaki jak malowane:-)
 
Bibiana - haha dobre z ta podloga szkoda ze wczesniej n ie pomyslalam Mati najpierw cala wylize a pozniej im zaloze na rece i nogi sciereczki i bedzie polerka podczas raczkowania.:-D

Oj weslolo z tymi blizniakami (najbardziej jak kupki lataja w powietrzu) zobaczymy co to bedzie jak zaczna biegac po calym domu.
Dobra ja na dzisiaj wymiekam juz i ide spac. Dobranoc mamusie.
Husky - koniecznie daj jutro znac jak malutkie
 
reklama
Marcikuk- dobre :-D :-D u nas swego czasu też Kacper dominował, ale od miesiąca dwóch sie to wyrównało i siostra wcale nie pozostaje dłużna bratu:baffled:

Bibiana- Ja jak to mówiłam swego czasu miałam mycie z polerowaniem:-) jak Kacperkowi ślinki leciały i pełzał po podłodze:baffled:

Mama- no w UK to też podejrzewam inne zarobki względem życia aniżeli tu w PL- tu jak nie masz czegoś swojego alboi czegoś na boku, labo jak to wiele rodzin robi: ktoś pracuje za granicą to przędzie się biedny żywot oj biedny....a teraz zainwestowali w przyszłość: przez 3 lata będą refundować invitro.....raz była gadka,że będą płacić ala czesne po 1000zł na dziecko i tak do 18roku życia, ale szybko z tego zrezygnowali bo pochłonęłoby to 1/3 budżetu państwa- no, ale moim zdaniem byłaby to kasa zamrożona i po ty ch 18 latach zaczęła by się wracać, poza tym wszystkie wydatki ponoszone w tym czasie na dzieci również by cały czas wzbogacały skarb państwa poprzez np. podatek VAT ponoszony generalnie za wszystko co kupujemy- czyli takie błedne koło....no, ale jak nie tak niema...kombinować trzeba

My akurat jemy śniadanie- nic tylko potem kury wpuścić:-D bo więcej na podłodze aniżeli w buziolu:-D,

MArcikuk- co dajesz Twoim na śniadanko?!?!Moje kroma chlebka, czy kazjerki, czy bagietki z masełkiem dżemem lub szyneczką...jak mało zjedzą to dostają jeszcze trochę kaszki
 
Ostatnia edycja:
Do góry