reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

husky powodzenia moi startowali od 4ml na początku jakis tydz przed wyjściem ze szpitala jedli 50 ml teraz wyczynem ich jest wypicie 120 ml tylko ze wszpitalu moje mleko było wzmacniane I tyli na potęge (czasem byli ważeni kilka razy na normalnej wadze bo mieli duże przyrosty wagi ) a czemu twoje sa na mm nie chciałas mleka z banku czy nie proponowali?? u nas z karmieniem butelka bylo tak że ja przyniosłam swoje butelki(bo oni mają tylko standrdowe )I wypillali jakąś cześć a reszte przez sonde I cały czas maltretowałam je cyckiem rzed karmieniem żeby sie oznajmiali a jak przeniesli nas na porodowke do wyjscia to max juz nie mial sondy a olkowi sama wyciagnełam bo mnie to dziadostwo po nocach sie snilo
HUŚTAWKA BUJACZEK GRACO SWEETPEACE - OKAZJA !!! (3510004467) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
ja mam ten bujaczek jest świetny tylko cana szok ja kupilam swój na ebay bujaja sie na zmaine na nim od urodzenia mam tez taki zwykły ale wolą ten graco małe snoby:-)
 
reklama
A ma takie pytanko zastanawiacie sie nad kolejnym dzieckiem czy po blizniakach to juz odchodzi ochota :-) ja osobiście to bym była skłonna tylko boje sie troche powtórki podwójnej ciązy:-)
 
Sylha- wynajmujemy od jakiegoś starszego małżeństwa. Zobacz sobie na stronie:
http://www.apartamenty.kolobrzeg.pl/
My mieszkamy w tym na Reymonta. Za dobę płacimy 120zl. Nie jest to może szczyt nowoczesności,ale jest wszystko,co potrzeba.
Mama290 - ja na razie nie myśle,ale nie wykluczam ;)
 
sylha miało byc troje ja swoje a natura swoje :-) osobiście chciałabym jeszcze jedno (no chyba że znowu sie zaskocze :-D ) tylko tym razem bezproblemowa ciaze donoszona:-) bo choc finansowo stac mnie na dzieci to niedość że się nastarałam o nie kilka lat to ciąża to był jakis koszmar I skrajne wczesniactwo odpukać chłopaki maja się świetnie żadnych powikłań ciekawi mnie wasze zdanie czy po blizniakach fanatazja opada na kolejne dzieci :-)
 
A ja mam bujaczek z fishera dokładnie jak Sylha i huśtawkę z bright startsa i średnio używam. Nawet bym powiedziała że bardzo rzadko.
Sylha - ostatnio kilka razy bolał mnie mocno brzuch i mamik na mnie wymusił wizytę na usg (no bo ja mizernej wagi, a Kluchy coraz ciężśze, więc może jakaś przepuklina czy inny badziew) - no i znowu ta macica. Ale boli mnie jak nacisnę ranę. Jak nie uro, to sraczka :wściekła/y:
A tu pierwsze bijatyki
20130830260.jpg
20130814226.jpg20130813203.jpg
no i wersje reprezentacyjne Klusków :-)
 

Załączniki

  • 20130830260.jpg
    20130830260.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 39
  • 20130814226.jpg
    20130814226.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 41
  • 20130813203.jpg
    20130813203.jpg
    42,7 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Sylha - dokladnie mam takie bujaczki. Zadowolona jestem. Teraz juz tez sa mniej uzywane ale obu w nich karmie jak emka nie ma pod reka. No i w nich siedza jak ssmi sie karmia jakas przekaska. Mati sam sie w nim buja. Opanowal technikę do perfekcji. Udezs pietami i sie buja.
Dzieki ze pytasz o zdrowie chlopakow. Juz duzo lepiej. Troche jeszcze podkasluja i czasem trzeba gluciki powycierac..
Miss - udanego urlopu i co by was nad tym morzem nie wypizgalo czyki udanej pogody zycze. A Krasnale sa bombowi.
A co do posiadania kolejnego potomstwa to czasem mam ochote ale dosc szybko ta ochota mi odchodzi. Czasem sie smieje do emka ze za trzy lata zafundujemy sobie dwie dziewczynki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry