reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

A to moje Kluskozaury wczoraj w wersji spacerowej i wersji drzemkowej :-)
2013-08-19 13.34.50.jpg2013-08-13 08.44.12.jpg
 

Załączniki

  • 2013-08-19 13.34.50.jpg
    2013-08-19 13.34.50.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 63
  • 2013-08-13 08.44.12.jpg
    2013-08-13 08.44.12.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Lilonka - Kluskozaury są cudowne i jakie duże:-)

Dzisiaj Lenka odkryła że ma nogi - leży prawie non stop trzymając się za nogi :-)

Moje bąble już od dwóch tygodni jeżdżą w spacerówce (mam TFK) z tego względu że chcą oglądać świat a w gondolach go nie widać. Gdyby nie byli tacy ciekawscy to jeszcze lekko ponad miesiąc mogli by być w gondolach.
 
Bojka - my się też pomału przymierzamy. Coraz ciaśniej w gondolkach, ale póki nie ma jeszcze grubych ciuszków, to jeszcze trochę się pomieścimy - chyba :-)
Moje dzieci z tych większych są:-) szybko nadrobiły różnice i teraz spokojnie wyglądają na 6 miesięcy :-) Zaczynam powoli gromadzić ciuchy na 74 :-) A miałam nadzieję, że w 68 trochę pochodzą ;-)
 
Bojka - my też już na spacerówkach i czasami uda się na spacerze w ciszy chwilę pochodzić. Krasnale jeszcze nie zarejestrowały stóp, są już na prostej do wciśnięcia całej pięści do ust. Prześlij zdjęcia!!!!!

Lilonka - Twoje Smerfy super, ale z tą wagą to mnie naprawdę zadziwiasz :-). My już też mamy dobre ciuszki na 74 cm, tylko ciężar mniejszy. Hmm...;-)

Moje Krasnale gadają praktycznie pół dnia. Czasami gaworzą, czasami piszczą, a czasami wydają bliżej nieznane dźwięki. I najlepszą zabawą jest, kiedy to wszystko po nich powtarzam. Chociaż Pawełka najbardziej bawi gwizdanie. Choćby nie wiem co się działo zawsze się roześmieje.
Zaczęłam wielkie odliczanie do wakacji. 12
 
U nas 4 palce wchodzą na raz :-) i noga/ręka siostry/brata. Ręka taty też. Tylko jakaś taka owłosiona ;-) Mieliśmy z mężem ubaw jak Młoda przyssała się do tatowej ręki i po sekundzie zrobiła takie wielkie oczy, bo jej włosy przeszkadzały. Zaliczyła jeszcze ze dwa takie podejścia, ale nie bardzo jej pasowało.
Miss ja już wagi nie będę pisać, bo mi aż głupio :-) Zamiast urlopu wczasy odchudzające zafundujemy Kluskozaurom :-) Odliczam razem z Tobą :-)
 
Lilonka - jeśli chodzi o wagę to tak dla porównania Lenka 1,5 tyg temu czyli jak miała 5 miesięcy na szczepieniu ważyła 6,6 kg, a Iga starsza córka ważyła 6 kg jak miała 6 tygodni. Fajna różnica:-) My ubranka mamy na 68.

Co do wkładania różnych rzeczy do buzi - Tomek uwielbia swoje palce, całą rękę, a najbardziej t-shirty lub inne bluzki. Podciąga sobie do góry tak że cały brzuch na wierzchu i bach do buzi. Pewnie stwierdza że źle wyprane i trzeba zamoczyć po swojemu. Aha i pielucha flanelowa lub spodnie od piżamy taty tez nie są złe. Ogólnie wszystko co wpadnie w ręce bach do buzi.

Miss - moje bąble uwielbiają spacery, ale bardzo dobrze wiem co przeżywasz z płaczem na spacerach bo Iga płakała też na początku, kiedy przeszła do spacerówki było już lepiej. Moje też gadają cały czas. Lenka coś tam sobie paple i ja tylko widzi kogoś z nas to zaczyna machać rękami i nogami jak by chciała odfrunąć, a nogami tak wierzga że dostała ksywkę Lenka Kopytko:rofl2: Za to Tomek ma ksywkę Ahmed Terrorysta bo zaczyna rykiem wymuszać naszą uwagę, ale jak jest grzeczny to nazywamy go Tomasz Boski (z serialu rodzinka.pl) a to przez to że jak się uśmiechnie to ma dołeczki w policzkach.
 
Bojka ale usmialm Sie z twoich ksywek w szczegolnosci ze my nasza Lenke nazywamy Bin Laden z tych samych powodow co wy Tomcia terrorysta.
Marcik -te ceny to nie zart. Wszystkie przeczkola/zlobki tutaj w okolicach Londka tak kosztuja. Ceny roznia sie moze o 10 proc. Masakra jakas. Ty to szczesciara jestes. Heh przyjdzie mi slono placic za opieke nad malcami ale mysle ze damy rade.;-)

Zabolek ja z gondolkami osilkiem tez wszedzie wiade ale z maxi cosi wozek jes t 5 cm szerszy a wtedy to juz problem. No nic sprobuje jeszcze pomeczyc ich choc te z 5-6 tyg w gondolach a potem przerzuce sie na spacerowe..

Lilonka super maluchy. Dzremka podoba mi sie najbardziej. Fajne te twoje slodziaki.

aha no i dolaczam do grona mam sciagajacych o 22-23.
 
Ostatnia edycja:
Jaja,bo ja Tadzia tez nazywam Mohamed terrorysta,dokładnie z tych powodów co Wy :). Widać jednak pewne rzeczy sa wspólne dla wszystkich dzieci! :D

Elala - no to witaj w gronie odciagaczy;). Może jakieś czaty ustalimy w tym czasie?Bo nie wiem jak Wam,ale mi sie wtedy nudzi. Oglądam tv albo czytam internet,ale chyba odzwyczailam sie od telewizora,a internet często tez przeglądam na telefonie podczas karmienia.

U nas dziś była strasznie chaotyczna noc. Chłopcy naprzemiennie sie budzili i byli jacyś niespokojni. Więc praktycznie od północy miałam cyce na wierzchu i przy nich non stop któregoś Krasnala.
 
Ale macie fajne te ksywki :-D my na Dominisia mówiimy beksa, ale musze tez o jakiejś fajnej ksywce pomyśleć :-D

Miss ja też dziś po nieprzespanej nocy....ja już nie wiem co mojemu Dominikowi jest :-( on praktycznie w ogóle nie śpi, cały czas marudzi, najedzony jest, przewinięty jest, a ten dalej marudzi....dziś rano to już się popłakałam, bo miałam tego wycia dość...dobrze, że Tomuś jest grzeczny, bo bym zwariowała jakby mi tak oboje marudzili nie wiadomo o co :confused:
 
reklama
Ja mówię na Maćka poprostu czort :-) Chociaż Zuzik też ostatnio pokazuje różki :-) Czasem mam wrażenie że oni kwękają po prostu żeby kwękać. Tak jak dziś. Maciek obudził się z kwękaniem i tak już prawie 2 godziny. Idzie zwariować.
 
Do góry