reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Witam
My juz w niemczech, pogoda lipna, dzieci sis ucieszone ze jestesmy a najbardziej moja Zuza ( siostrzenica) nie opuszcza mnie na krok
Ja z wirusem, calkowicie glos stracilam i pisze na kartkach jak cos potrzebuje;(
Buziaki i pozdrawiam
 
reklama
dziewczyny, które uzywacie aventa - pomóżcie.

chcę zmienić butle na aventy ale ni emam pojęcia jakie sa smoczki, doradźcie jak możecie, jakie smoczki do mleka, jakie do kaszki takiej gęstej. Mialam dr browns ale szlag mnie juz trafia z tymi butlami i pojemnośc juz za mała na nocna porcję. Jesli kóraś się orientuje to używalismy smoków 4 do mleka i trochę zagęszczonego a do gestego smoczków "Y" i szukam odpowiednich w avencie a nie wiem jakie kupić.

Napiszę cos jutro bo dzis mam niedoczas:tak:


patrzę teraz na te smoki na allegro i jest jakis 4 dziurki o szybkim wyplywie i sie zastanawiam czy pójdzie mi tym mleko z dodatkiem kleiku ( kupujemy bebiko smaczny sen z dodatkiem klieku kukurydzianego i ryżowego), boje się, ze nie bo wolałabym aby to dziura była większa a nie ich ilość. Kurcze doradźcie.

buziole
 
Ostatnia edycja:
miałam i to i to.:-) dla mnie super zestaw butelka Avent i smok Lovi:-)
moi nie bardzo lubili pić mleko z butelki i w sumie dostawali mleko tylko nocą , tak na półśpiąco...
i jak mieli 7-8 mscy dawałam im kasze łyżeczką.. a butelki to chyba tylko 250 z LOvi i łatwo się je myje:-)
 
Dziewczyny proszę doradźcie mi - chcemy leżaczek bujaczek kupić - wypatrzyliśmy coś takiego: BRIGHT STARTS LEŻACZEK BUJACZEK 3w1 DO 18KG 2wzory (3242483675) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Myślicie że to dobry wybór?
 
dziewczyny czy z tych smoczków lovi pije sie z kazdej strony? Bo mój Kuba pije sam i wiadomo, czasem przekręci butle.
Sory ze takie infantylne pytania ale nie mam doświadczenia z innymi akcesoriami do karmienia niz dr browns.

różyczka - ja nie uzywalam lezaczków więc nie pomogę, korzystalismy z fotelików samochodowych w domu.
 
reklama
Niuleczka, z tego co wiem to Avent ma niektore smoczki oznaczone kreska(dwiema, trzema itp.) zamiast dziurek I to jest do kaszek. Ale nie jestem pewna bo ja tylko mleko podaje z butelki, zreszta mam nadzieje, ze juz niedlugo.

U mnie sajgon, Cianek przeziebiony, Rorus wymiotuje I ma rozwolnienie. Oczywiscie w nocy nie spia, a jak w dzien to osobno. Chyba ich juz dzis wezme na spacer to fisia dostane w domu.
 
Do góry