reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Kurcze dziewczyny, moglabym chodzic na zajecia na basen dla maluszkow za darmo, co z tego jak trzeba miec dwoch doroslych do dwoch dzieci i jak sie rozdwoje...Eh, moze jednego babci zostawie bo w piatek ma wolne (ona na basen raczej nie pojdzie) a na drugi tydzien zmiana. Ale winna bym sie czula tak robiac...
 
reklama
Cailina- świetne te paputki, ale u Ameliny się to nie sprawdzi:no:
W sobotę tatuś ubrał ją w kombinezon-worek, bo nie chciało mu się jej w kurtkę wpychać i mała wróciła tak: IMG_2736 (533x800).jpg a jeszcze jej skarpetki specjalnie na gacie założyłam co by tych nie zrzuciła.....
Tak teraz mi leżą śpiwory i te takie kapy od wózka kurteczka gacie i skarpetki....

My też się chcemy na basen z dziećmi wybrać, ale jak będzie cieplej....
 
Dziewczyny ja chyba zejdę, za mna najgorsza noc od narodzin. Praktycznie całą noc albo chodziłam i bujalam na rękach albo uspokajałam w duzym łóżu bo o odłożeniu do łóżeczek nie było mowy, nawet skapitulowałam i o 3 dałam butlę, niewiele to pomogło. Mąż z jednym się barował w jednym pokoju, ja z drugim za ścianą. Wstali lewa noga z rykiem, w porze przedpołudniowego snu spali może z 15 min i dalej jazda, ledwo na oczy patrzyli, darli się, rozłazili po cąłym mieszkaniu, zaczynaja sie wspinać o poziom wyżej i brak mi oczu, sił i wytrzymałości słuchowej...:angry:

Boże jak ja Wam zazdroszczę, że Wasze dzieci śpią normalnie w nocy, u nas to jakis koszmar jest, a miałam nadzieję, że mając już praktycznie 9 miesięcy złapią rytm dnia i nocki juz chociaz będa przesypiać, u mnie tendencja jest w druga stronę, jest coraz gorzej buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
Niuleczka pomysl, ze kiedys sie naucza wlaczac tv i jak w nocy wstana to wlacza sobie bajke! Ja juz sie tego nie moge doczekac:-D.
 
hej, tak was cały czas podczytuje ale jak juz mam cos napisać to dzieciaki się budzą. a gdy niespia nie ma mowy o włączeniu laptopa bo jak go tylko zobaczą to lecą jak muchy do światła.:-D cailina papucie bardzo fajne. ja dziś w tesco wypatrzyłam takie fajne miękkie trampki. któras o nich pisała. bardzo mi sie spodobały i myślę że na wiosnę im wystarczą choć mam dylemat czy nie kupić już z prawdziwą podeszwą bo Michał jak tylko ma okazję to podciąga się na nogach i próbuje wstawać. my narazie chodzimy w skarpetkach polarowych albo w takich skórzanych "góralskich" - jedyne których nie skopują bo mają wiązanie na wysokości kostki. coś tego typu Góralskie buciki dla niemowlaka bardzo ciepłe 12cm Poznań • Tablica.pl
 
witajcie
niuleczka cóz ci tu kochana napisac,jedynie to ze bedzie lepiej
musze koniecznie do tesco podjechac i zerknac na te buciki bo dzis mi kolezanka tez mówiła ze sa fajne
u mnie z laptopem identycznie miłosz wrecz sie rzuca na niego i wali w klawiature milenka troche mniej
no dziewczynki chyba wiosna idzie u mnie dzis tak pieknie słonecznie ze az zyc sie chce
,na sama mysl ze niebawem pozegnamy kombinezony jestem szczesliwa bo jednak kurteczke włozyc jest o wiele łatwiej
milego wieczorku:-)
 
Ankos takie miekkie sa lepsze do chodzenia niz z podeszwa sztywna. Lepiej dla dzieci chodzic z miekka podeszwa , nawet na dworze. Po domu to skarpety antyposlizgowe a jak bedzie cieplej ( jesli teraz nie chcesz ) to na boso. Wtedy wszystkie receptory lepiej pracuja, dziecko uczy sie prowidlowego chodu. Moi juz teraz jak tylko sie da smigaja ns boso.
 
Zabolek- to dobrze wiedzieć, bo mi zawsze wmawiali,że dziecko ma mieć buty do chodzenia i to jeszcze takie za kostki.....

Niuleczka- współczuję nocki, a to Twoje teraz tak wariują czy od początki takie nocne marki?!?!?Moje odpukać póki co łądnie śpią ostatnio nawet 20-6 cieszę się jak diabli bo wiadomo sen też ważny nie tylko dla dzieci, ale też liczę się z tym, że im się może odwidzieć....

Ja dzisiaj kupiłam dzieciom w smyku takie szmaciane butki, Ameli takie ala botki szare z różową kokardeczką a Kacperkowi trampki też za kostkę i co?! i Doopa musze jechać wymienić, bo mały ma strasznie wysokie podbicie (po tacie) choć mierzyłam je na córce koleżanki 5msc starszej i weszła bez problemu on nie ma szans a Amelii jak zapnę rzep to po szerokości są na akurat a to ma być na wiosnę więc noga jeszcze urosnie- w sensie z grubnie to też bezsensu....

No i jutro jedziemy do poradni rozwoju wcześniaka- aż się boję co mi powiedzą....
 
reklama
Powodzenia jutro!
Ja w domu to nawet sie nie bawie w zadne buciki czy papcie bo wszystko sciagna, uwielbiaja tez sciagac skarpetki to im zakladam na spodnie, wyglada to przekomicznie ale na razie nie daja razy sciagnac.
Moje tez jak cmy do laptopa, no i do tv jesli wlaczone.
A co do bucikow to ja slyszalam, ze takich do chodzenia nie powinno sie kupowac az dziecko samo chodzi przez pare tygodni i prawidlowo ustawia stopy i tego sie trzymam.
 
Do góry