reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
To mam nadzieje, ze i Matiemu sue wyrówna głowa :-)
Moje co prawda tylko 3 tyg szybciej sie urodziły i Mati z waga urpdzeniowa 2650g waży juz ok 7400g :szok: Niedługo to potroi wagę :-) no a Lenka w sumie tez bo z 1380 które spadło do 1250g ma teraz ok 3300g . Ale naprawdę jakaś taka duża mi sie wydaje hehe:-) przy matim nie ma juz tak ogromnej różnicy bo ona tez dość długa tylko chudzinka straszna.
 
Cześć dziewczyny, u mnie domowego szpitala ciąg dalszy Kuba przez 2 dni miał gorączkę tak do 38 stopni a na trzeci dzień stan podgorączkowy i przeszło tylko zbijałam gorączkę już się zaczęłam cieszyć że koniec nawet nie wiem co to było można powiedzieć że taka trzydniówka bez wysypki (ale byliśmy pod kontrolą lekarza cały czas) to wczoraj wieczorem Maja 39 stopni i znowu zaczęło się na nowo pewnie to to samo co u Kuby ale widzę że choróbska u bliźniaków idą z szybkością światła:) no nic zbijamy gorączke jak wyskakuje na nowo i pijemy dużo jakiś wstrętny wirus się nam przytrafił pozdrawiam:)
 
Anula no biedna ty jestes z tymi choróbskami
zycze zeby maluchy szybko wyzdrowiały:-)
mój Miłoń dopiero co wstał a juz zasnoł wiec ja z milenką sobie urzędujemy ona jest taka grzeczna ze wszystko mozna przy niej zrobic
mój mąz wlasnie wyjechał w delegacje mam nadzieje ze sobie poradze z kapaniem miłosz tak sie rzuca w wanience ze powódz w pokoju:-):-)
miłego dnia
 
Amelka z moją starsza córką na jednym zdjęciu
 

Załączniki

  • DSC09457.jpg
    DSC09457.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC09458.jpg
    DSC09458.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 43
  • DSC09459.jpg
    DSC09459.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 45
anuska - sliczne dzieci wedlug mnie bardzo podobne chociaz widac roznice . No i corcia tez super juz nastolatka. Pisze nastolatka bo moja siostrzenica w wieku lat 11 oznajmila ze juz nie jest dziecka tylko nastolatka i prosi by jej nie traktowac jak dziecko :-) No i zdrowka zycze dla synusia pewnie sie strachu najadlas
Anula - i dla twoich malych duzo zdrowka
Sylha - no moje na brzuszku cala noc. Probowalismy oduczyc ale tak im dobrze i koniec. O przyduszenie sie nie martwie bo glowy dzwigaja, trzymaja sztywno no i przesuwaja sie po calych lozeczkach
Zabolek - dzieki za linka i info o lekarzach, ja wiem ze do tych brytyjskich trzeba sie przyzwyczaic. 13 marca kolejne szczepienie jak co to poplacze nad Matim moze gdzies nas wysle na sprawdzenie. Jak spi na brzuszku to glowke odwraca i spi na prawym lub lewym policzku ( czasem raczki sobie pod glowe podklada i tak super wyglada przeslodko) a jak na pleckach to patrzy w prawo. Zabawkami probujemy ale on jakis dziwny i olewa zabawki rzuci okiem popatrzy i znajduje sobie cos ciekawego oczywiscie z prawej strony. A w bujaczku jak lezy to potrafi trzymac glowke prosto i "spiewa" do zabawek. Takie dzwieki z siebie wydaje ze szok i smieje sie do nich.
Mati - cierpliwosci zaczna chodzic to nie nadarzysz za nimi. Przyjdzie odpowiednia pora i pobiegna

Dzisiaj bylismy u fotografa i mamy juz zdjecia do paszportu. Takie glowki wielkie ze masakra polika wielkie podbrudki ogromne wygladaja na pucusie. No Mateusz jak zwykle powazny a Filipcio o dziwo tez i mala kopia tatusia. Ja nie wiem jak on moze byc taki sliczny jak moj emek sliczny nie jest ;-)
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny.u mnie katastrof ciag dalszy...ale duzo by o tym pisac.
anuska-piekne dzieci.alanek taki duzy-wyglada jakby mial ze 2 latka a i corcie piekne.sandra ma wlosy nie z tej ziemi a i amelka urocza.duzo zdrowka dla malego!!!
anula-zdrowka zycze i twoim maluchom!
lola-jak bedziesz w pl to koniecznie posprawdzaj u lekarzy co z lenka.dziwi mnie ta opieka lekarzy w uk.zamierzasz prywatnie czy panstwowo?
marcikuk-da sie oduczyc spania na brzuszku.ja oduczylam,bo sie naogladalam o tej smierci i spanlismy przy lampce,bo chcialam ich miec bez przerwy na oku.tylko czuwalam w nocy ,bo sie balam.
 
Widze, ze u wszystkich duzo sie dzieje. U nas natomiast spokojnie w miare, choc co nocy o 4 rano Rorus juz wyspany i krzyczy by go z sypialni wyniesc, ale to tyle z rewelacji. Acha, no i Cianek wreszcie bedzie mial pierwszego zeba!
Anuska, ale twoje fajnie juz stoja! Jednak wczesniastwo strasznie wszystko opoznia, bo moje z tydzien mlodsze od twoich a siedza tylko z podparciem, a gdzie tam stanie. Nawet jeszcze lozeczek im nie obnizylam. Ale mi tam nie spieszno by mi chodzily, bo sie rozejda i bede gonic;-).
 
Anuśka- ależ córa ma piękne włosy!!!!!! :tak::tak: Dzieciaczki superaśne:-),

U nas odchyły skokowe raczej mijają...dzieciaki spały 21-6,45:szok: KAcper miał jedynie chwilę przerwy o 1 i Amelia ma już chyba pierwszergo ząbka:szok: chyba bo dotyczy się 3albo nawet 4 i raczej na pleśniawę mi to nie wygląda zważywszy jeszcze objawy ząbkowania i sprawy genetyczne- ja też miałam 4 miesiące....jutro przy dziennym świetle obadam sprawę dokładniej jak myszka pozwoli...

Cailina- nawet dzieci urodzone w czasie się różnie rozwijają...u mnie Amelia już prawie 2 miesiące się dźwiga do siadania co każdego szokuje,że za wcześnie a na brzuszku ledwo ledwo, zaś Kacper idealnie opanował przewracanie się z pleców na brzuszek i leży byczek zadowolony:-)- ciekawe co nasza pediatra na to, bo tygodnie temu go chciała wysłać na rehabilitację, bo głowy nie trzyma na leżąc na brzuszku...
 
reklama
cailina masz racje wczesniactwo opóznia moje tez siedzą z podparciem no miłosz cos tam kombinuje i sam potrafi usiedziec przez chwile
ja tez jeszcze łózeczek nie obnizylam no bo nie ma sensu moje maluchy opóznione o ok 2-3 mies
tak jak pisałam wczesniej moze na roczek usiądą
pozdrawiam
 
Do góry