reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

1+(4+of+13).jpgDSCN2902.jpg
To jedne z ostatnich zdjęć :)
 
reklama
toli - super sa Twoje panienki ale nie sa identyczne nie? Pamietam, że mówiłas , że one podobno jednojajowe... w kazdym razie gratuluję, że dzidzie grzeczne i ze masz pomoc męża, a ponadto wrócilas do pracy - super! Ja niestety po powrocie dostanę "out" i czeka mnie szukanie pracy, a kto sie zajmie Kulfonami? , kurde nie wiem jak to będzie bo strasznie brakuje mi kontaktu z ludźmi ale nie wiem jak ogarnę ewentualna nowa pracę i dzieci, ich choroby itd:baffled:

gienek - wg mnie niemasz sie czym przejmować bo:
wskaźnik nt to tylko jeden ze wskaźników, które zwiększają ryzyko a nie stwierdzaja wadę
jestes już w bardzo zaawansowanej ciązy i po badaniach polówkowych, czy lekarz ma jakies podejrzenia?
jak duże miałas to nt?
moja kumpela miała nt ok 4 i bardzo się bała bo jeden konował jej powiedział, ze dziecko na pewno bedzie miało ZD, a ona w 6tc miała urografię z wykorzystaniem rtg na jamę brzuszną, co dodatkowo spędzalo sen z powiek. Dziś Kubus ma 7 miesięcy i jest mega smieszkiem oczywiście zdrowym, wielkim bykiem;-)
Bedzie dobrze, na pewno!!!!uszy do góry:-)


Po mega tragicznym dniu pełnym ryków, Kulfony śpią:-) już od 19.30 ciekawe tylko jak długo...
 
toliv Sliczne bąble i podobne do Ciebie
Ciekawe co dzieje się z pozostałymi dziewczynami troche się tu przeżadziło,chociaż i ja rzadko zaglądam.Moje dziewczyny teraz ważą 7600 i 7500g malutkie jak na swój wiek,był ostatnio miesiąc gdzie w ogóle nic nie przybrały na wadze.Zaczęłam tęsknić za momentem kiedy moje gwiazdy leżały,bo teraz i Julka szaleje z raczkowaniem,nie mówię żeby było miźle,ale wszędzie ich pełno i trzeba uważać żeby nie zdeptać przypadkiem.
Dzisiaj cały dzień chodzę naładowana nerwami na męża i teściową,już mu co nieco powiedziałam,ale jak do ściany.
Trzymajcie się dziewczyny
 
No właśnie mój szef powiedział że będzie na mnie czekał i z otwartymi ramionami mnie przyjmie :) Ale ja chyba nie chcę wracać na etat. Zanim zaczęłam pracę w korporacji byłam lektorem w firmach i chyba to tej pracy wrócę - wówczas będę miała czas dla dziewczyn przez cały dzień, a potem tata będzie się nimi zajmował. A jak pójdą do przedszkola to będziemy się starać o rodzeństwo dla dziewczyn także chyba podziękuję korporacji.
donka28, to rzeczywiście twoje niunie mało ważą, bo moje już 8kg - ale to pewnie dlatego że twoje już się ruszają więcej i spalają kalorie.
Niuleczka, one są jednojajowe, ale są różne - w sensie można je bez problemu rozpoznać - cieszę się że mówicie że do mnie są podobne bo wszyscy myślą że do taty DSCN2326.JPG
 
lilly a jak u Ciebie?Dziewczynki nadal dają w kość?
toliv jak dla mnie to jednak bardziej do Ciebie podobne,a z wagą moich małych to faktycznie może być,że dużo się ruszają i do tego zęby
 
Ostatnia edycja:
wow toli - myślicie juz o rodzeństwie, podziwiam:tak:. Jesli masz wybór z praca to pewnie, lepiej robic to co sprawia większa przyjemność. U mnie problem polega na tym, ze oboje z mężem pracowalismy w jednej frmie, on odszedł gdy spodziewalismy sie dzieci i zalozyl społkę z kumplem w tej samej branży, stał sie konkurencją dla mojego szefa a ja no wiadomo, że mi podziekuja bo będe oskarżana o wynoszenie jakiś informacji czy cos w tym stylu, wieczne podejrzenia o nielojalność. Nikt mi co prawda jeszcze tego wprost nie powiedział ale to oczywiste, co gorsza szukanie pracy w innej firmie tez nie wchodzi w grę bo kto mnie przyjmie wiedząc, że mąz ma podobną firmę no a z nim pracowac nie chcę bo nie umiemy sie dogadać. No nic zeba będzie sie po 30tce przebranzowić:baffled:

A to moje Kulfony Kubulek i niedobry Olek
100_0838.jpg100_0840.jpg
 
reklama
Czesc dziewczyny!I ja napisze pare zdan.Zagladam tu kilka razy dziennie i bardzo przezywam to o czym piszecie.Nie mam niestety czasu zeby dokladnie opisac co u nas-wieczory to jedyny czas kiedy moge ogarnac mieszkanie(pranie,sprzatanie,prasowanie,zakupy przez allegro).Moje dzieci sa kochane ale bardzo wymagajace i towarzyskie a na spacer nikogo z nimi nie wysylam,bo kocham spacery-bardzo wtedy odpoczywam.Tolive ja tez ucze angielskiego i urlop mi sie konczy w kwietniu.Nie wiem jak to bedzie i az sie boje jak ja to wszystko ogarne:szok:
Lilly pamietaj,ze to minie jak kiedys ktoras z nas pisala i przyjdzie lepszy czas.Anuska dziekuje za pamiec!Pozdrawiam Was wszystkie i calusy dla BLIZNIAKOW!:-)PA200031.jpg
 
Do góry