reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Witaj Agata88, jak na 34 tydzień to waga wspaniała:) wielkie gratulacje,życzę zdrówka dla chłopców i siły dla Ciebie po z dnia na dzień potrzeba jej coraz więcej:)
Justynko to Twoje dziewczynki pewnie podobne kruszynki do mojego Kacpra:) A u Nas pediatra powiedziała że z tą egzemą muszę poczekać bo Kacperek brał teraz antybiotyk (niestety przyplątało się do nas zapalenie oskrzeli) i może być to od antybiotyku lub infekcji. Na szczęście juz jest zdrowy i możemy juz spacerować:D
 
reklama
Matko! to teraz jestem przerażona, że moje tak dużo ważą, no ale co zrobić jak apetyt mają? A jedzą wg. wskaźnika prawidłowo, bo po 150 ml 5 razy dziennie w tej chwili...
Agata-gratulacje! Śliczne chłopaczki :)
 
Volka myślę że nie masz się co martwić teraz będą tyć coraz mniej:), najważniejsze że mają apetyt bo to lepsze niż niejadki:-):-) i rosną zdrowo:), moi chłopcy miesięcznie teraz przybierają 200-300g
 
Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki tez sobie nawzajem dotykaja buziek, wkladaja palce do oczu ...:szok:, zabieraja smoczki lub gryzaczki z buzki :confused: U mnie to teraz nagminnie, spuscic z oka nie mozna, bo od razu cos kombinuja i sie boje, zeby sobie nawzajem oczek nie uszkodzily... Albo podrapaly po twarzy
 
Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki tez sobie nawzajem dotykaja buziek, wkladaja palce do oczu ...:szok:, zabieraja smoczki lub gryzaczki z buzki :confused: U mnie to teraz nagminnie, spuscic z oka nie mozna, bo od razu cos kombinuja i sie boje, zeby sobie nawzajem oczek nie uszkodzily... Albo podrapaly po twarzy

Oj tak tak tak:szok::szok::szok::szok::szok: wszystko co napisałaś plus zabieranie zabawek która właśnie jest u brata w ręku, wchodzenie na brata na jego brzuch, plecy głowę co popadnie tzn Filip wchodzi na Kacpra bo Kacper się jeszcze nie podnosi, do takiego stanu doszło że nieraz Filip tylko się zblizy a Kacper juz zaczyna krzyczeć hehehehehe :-D:-D:-D:-D daje mu znaki nie zblizaj się :) ale są też takie momenty że patrzą na siebie, dotykają się rączkami, śmieją jeden do drugiego:) nie można na chwile zostawić:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Do góry